jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۰۶۲ ۲۳ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

معاون سابق دریایی سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد برخی از خانواده‌های حادثه‌دیده کشتی سانچی مبلغ دیه را دریافت و برخی این مبلغ را از سازمان بنادر و دریانوردی دریافت نکردند که این دیه محفوظ مانده است.

هادی حق‌شناس در گفت‌و‌گویی با باشگاه خبرنگاران جوان افزود: شایعه‌هایی مبنی بر زنده ماندن کارکنان کشتی سانچی مطرح شده بود. برخی از افراد سعی دارند با روح و روان خانواده‌های حادثه‌دیدگان بازی کنند که همین موضوع باعث شده وکیل این خانواده‌ها شکایاتی را در دادگاه فدرال ارائه دهد. شایعه‌هایی مبنی بر دزدیده شدن این کارکنان مطرح شده که این موضوع
غیر ممکن است و طبق مشاهدات عینی نفتکش منفجر شده و امکان زنده ماندن یا دزدیده شدن آنها وجود ندارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر