jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۱۶۴۰ ۲۰ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

ناپولی گرچه فصل را با کارلو آنچلوتی خوب شروع کرد، اما نتوانست به این روند ادامه دهد؛ به طوری که در 9 بازی گذشته هیچ پیروزی به دست نیاورده است. این تیم در حال حاضر در رده هفتم سری A قرار دارد و با تیم صدرنشین 18 امتیاز فاصله دارد.

همین مساله باعث شده شایعه اخراج آنچلوتی قوت بیشتری بگیرد. در همین خصوص، جان لوکا دی‌مارتزیو، خبرنگار و کارشناس شبکه اسکای‌اسپورت ایتالیا اعلام کرد حکم اخراج کارلتو امضا شده است. بنا بر این گزارش، ناپلی‌ها حتی جانشین او را هم انتخاب کرده‌اند. گفته می‌شود گنارو گتوزو، سرمربی سابق میلان با قراردادی 18 ماهه هدایت این تیم را به‌عهده می‌گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

محک‌ ماسک

محک‌ ماسک

دیروز بالاخره استفاده از ماسک در تمام محل‌های سرپوشیده اجباری شد و آن‌طور که بیشترمان در سطح شهر، ادارات، بانک‌ها و حمل‌ونقل عمومی شاهد بودیم ‌اغلب شهروندان این مقررات را رعایت کردند.

مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر
مادر و دخترانه!

گفتگو با بازیگران سریال «مادرانه» که این روزها از آی‌فیلم بازپخش می‌شود

مادر و دخترانه!

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر