jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۱۶۴۰   ۲۰ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

ناپولی گرچه فصل را با کارلو آنچلوتی خوب شروع کرد، اما نتوانست به این روند ادامه دهد؛ به طوری که در 9 بازی گذشته هیچ پیروزی به دست نیاورده است. این تیم در حال حاضر در رده هفتم سری A قرار دارد و با تیم صدرنشین 18 امتیاز فاصله دارد.

همین مساله باعث شده شایعه اخراج آنچلوتی قوت بیشتری بگیرد. در همین خصوص، جان لوکا دی‌مارتزیو، خبرنگار و کارشناس شبکه اسکای‌اسپورت ایتالیا اعلام کرد حکم اخراج کارلتو امضا شده است. بنا بر این گزارش، ناپلی‌ها حتی جانشین او را هم انتخاب کرده‌اند. گفته می‌شود گنارو گتوزو، سرمربی سابق میلان با قراردادی 18 ماهه هدایت این تیم را به‌عهده می‌گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر