jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۱۱۷۵ ۱۸ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

کتاب درس‌هایی از هدفمندی یارانه‌ها به روایت محمدرضا فرزین، دبیر ستاد هدفمندی یارانه‌ها در دولت‌های نهم و دهم منتشر شد.

به گزارش تسنیم، این کتاب در خصوص ماجراهایی درباره هدفمندی یارانه‌هاست که تاکنون از سوی مقامات دولتی منتشر نشده است. این کتاب در ده فصل تدوین شده و به زوایای منتشر نشده اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها در سال‌های 87 تا 92 پرداخته است. در این کتاب علاوه بر بررسی تاریخی اجرای هدفمندی یارانه‌ها و اقدامات رخ داده، قبل، حین و بعد از اجرای این قانون در دولت دهم و بیان جزئیات برخی تصمیمات و جلسات شکل گرفته در آن مقطع به اتفاقات و تحلیل‌های رخ داده بعد از پایان دولت دهم و دولت بعدی نیز پرداخته شده و راهکارهایی در این زمینه با توجه به تجربه اجرای این قانون در سال 89 مطرح شده است. کتاب مذکور در 150 صفحه با تدوین و تحقیق مهدی و میثم مهرپور به رشته تحریر در آمده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

خشم ایالات متحده آمریكا از شكست در جنگ یمن، به نقطه اوج خود رسیده است. بن‌سلمان، بن‌زاید و دیگر مهره‌های واشنگتن در منطقه به نماد استیصال در برابر مقاومت تمام‌عیار انصارا... و نیروهای مقاومت یمن تبدیل شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر