jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۱۰۱۸ ۱۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

در نشستی با حضور دکتر دارابی، اعضای جدید شورای‌ عالی نمایشی مرکز سیمای استان‌ها معرفی شدند.

به گزارش روابط‌عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، نشست شورای عالی نمایشی مرکز سیمای استان‌ها با حضور معاون رسانه ملی و اعضای جدید این شورا برگزار شد. دارابی، معاون امور استان‌های صداوسیما طی سخنانی با اشاره به اهمیت آثار نمایشی در مراکز استانی اظهار کرد: این شورا باید سیاستگذاری، برنامه‌ریزی و راهبری محتوای آثار نمایشی اعم از سریال‌ها، مینی‌سریال‌ها و فیلم‌های تلویزیونی را در مراکز صدا و سیما انجام دهد. وی افزود: ارتقای محتوایی فیلمنامه‌ها یکی از اصول اساسی کار به شمار می‌رود، چه این‌که متون فاخر و ناظر به نیازهای مردمی به تولید آثار ماندگار و پر مخاطب منجر می‌شوند.
معاون امور استان‌های رسانه ملی خاطرنشان کرد: اولویت‌های تولید در هر استان باید شناسایی شود و سپس در چارچوب حفظ و تقویت استقلال ملی، صیانت از زبان فارسی و توسعه پایدار در استان‌ها به تولید آثار نمایشی پرداخت. وی با تاکید بر این‌که ضوابط و استانداردهای تولید در این شورا مشخص شود گفت: برگزاری کارگاه‌های آموزشی در مراکز با حضور اعضای شورای عالی امری ضروری است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

خشم ایالات متحده آمریكا از شكست در جنگ یمن، به نقطه اوج خود رسیده است. بن‌سلمان، بن‌زاید و دیگر مهره‌های واشنگتن در منطقه به نماد استیصال در برابر مقاومت تمام‌عیار انصارا... و نیروهای مقاومت یمن تبدیل شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر