jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۲۴۰۶۶۶   ۱۳ آذر ۱۳۹۸  |  ۱۳:۳۶

سرمربی تیم فوتبال شهر خودروی مشهد تأکید کرد تیمش بازی خوبی را مقابل استقلال در پیش دارد.

گل‌محمدی: هدف ما ۳ امتیاز دیدار مقابل استقلال است

به گزارش جام جم آنلاین ، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال در هفته سیزدهم لیگ برتر اظهار داشت: یکی از بازی های خوب لیگ را در پیش داریم، چون هر دو تیم فوتبال روی زمین و رو به جلو انجام می‌دهند. روند استقلال و شهر خودرو به نحوی است که فردا می‌توانیم شاهد بازی جذابی باشیم.

وی در ادامه افزود: استقلال این روزها شرایط خوبی دارد و در هفته‌های اخیر متحول شده است. استقلال تیم جوانی شده و روند خوبی را پیش گرفته است. آنها یکی از تیم‌هایی هستند که فوتبال خیلی خوب و جذابی را ارائه می‌کنند. من به استراماچونی به خاطر نوع فوتبالی که تیمش ارائه می‌کند، تبریک می‌گویم. استقلال فوتبال خوب و قشنگی را به نمایش می‌گذارد.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو همچنین تصریح کرد: تیم ما با انگیزه است و می‌خواهیم فردا با امتیاز از زمین خارج شویم. با صحبت‌هایی که با بازیکنان انجام داده‌ایم و با آنالیزی روی تیم استقلال داشته‌ایم، با شناخت خوبی وارد زمین می‌شویم. هدف ما گرفتن سه امتیاز و پیروزی است. امیدوارم شاهد فوتبال خوبی باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر