به گزارش روابط عمومی شبکه مستند، جدیدترین قسمت از فصل سوم برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند»، با پخش و بررسی مستند «پایان بازی» به کارگردانی سید حامد قاسمی از شبکه مستند پخش خواهد شد.
کد خبر: ۱۲۴۰۳۹۱

در این قسمت و پس از پخش اثر، ابراهیم متقی، استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران و علی رهجو یکی از نویسندگان و کارگردانان مستند پایان بازی مهمان میز کارشناسی برنامه خواهند بود و به بررسی موضوع این فیلم مستند از دید کارشناسان می‌پردازند. علاوه ‌بر این، محمدتقی فهیم و سعید قطبی‌زاده به نقد و بررسی فرمی این مستند خواهند پرداخت.
مستند پایان بازی روایتی دقیق و مستند از زندگی در آمریکا، وضعیت معیشتی مردم این کشور و رویای هالیوودی از آن است و چهره واقعی ایالات متحده را به تصویر می‌کشد. همچنین در این فیلم مستند با پژوهشی عمیق نشانه‌های افول همه‌جانبه آمریکا به تصویر کشیده شده و واقعیت دقیقی نسبت به این مساله از دیدگاه اندیشمندان و کارشناسان بین‌الملل ارائه شده است.
این فیلم مستند با پژوهشی دقیق و با درنظرگیری نظرات کارشناسان تلاش کرده است تاریخ آمریکا، اوج و افول آن را در سه فصل «یک رویا، یک امپراتوری و یک فروپاشی» به نمایش دربیاورد.
این مستند که در مرکز بسیج صداوسیما تولید شده است، به مناسبت 13 آبان و روز مبارزه با استکبار جهانی رونمایی شد و حالا همزمان با روز دانشجو برای اولین‌بار در شبکه مستند و برنامه به اضافه مستند به نمایش درخواهد آمد. این قسمت از برنامه روز سه‌شنبه 12 آذر ساعت
20 و 30 دقیقه از شبکه مستند پخش خواهد شد و بازپخش آن روزهای چهارشنبه 13 آذر ساعت 9 و جمعه 15 آذر ساعت 13 و 30 دقیقه است.
به اضافه مستند، مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که به پخش مستندهای دیده نشده در تلویزیون و بحث کارشناسی پیرامون موضوع مستند می‌پردازد. این برنامه با اجرای سیدمحمدعلی صدری‌نیا و کارگردانی محمدرضا رضاییان با دکوری جدید و بخش‌های متنوع سه‌شنبه‌های هرهفته ساعت 20 و 30دقیقه روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها