jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۰۱۵۶ ۱۱ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

نخست وزیر یونان یکشنبه گفت که قصد دارد در اجلاس جدید سران سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) که سه شنبه و چهارشنبه در لندن برگزار می‌شود، برای حل مشکل دیرینه با ترکیه از اعضای ناتو کمک بگیرد.


به گزارش فارس و به نقل از آسوشیتدپرس، کریاکس میتسوتاکیس نخست وزیر یونان در نشست حزب دموکراسی نوین گفت که از اعضای دیگر ناتو درخواست خواهد کرد در مواجهه با ترکیه و تلاش این کشور برای تجاوز به حاکمیت یونان به ویژه توافق اخیر ترکیه با لیبی در محدود کردن مرزهای دریایی در دریای مدیترانه، از آتن حمایت کنند.
نخست وزیر یونان در نشست حزب حاکم دموکراسی نوین گفت، وقتی یکی از اعضای ناتو آشکارا قوانین بین المللی را نقض کند، این ائتلاف نظامی با رویکردی خنثی که به ضرر یونان است‌، نمی‌تواند بی‌تفاوت بماند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ناقلان بی علامت

چالش ناقلان بی علامت

ناقلان بدون علامت افرادی هستند که در ترشحات دستگاه تنفسی فوقانی و تحتانی آنها ویروس وجود دارد اما علائم بالینی ندارند. این افراد در هر مکانی ممکن است حضور داشته‌باشند، بنابراین در مکان‌های شلوغ مخصوصا اتوبوس و مترو باید فرض کنیم هر فردی ممکن است ناقل ویروس باشد.

خوب بمانید

خوب بمانید

دیروز، رهبر معظم‌ انقلاب در جلسه مجازی با رئیس و نمایندگان مجلس، عبارات قابل توجهی در وصف مجلس یازدهم به کار بردند که حتما برای تک تک منتخبان ملت باعث افتخار و منشأ قوت قلب است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر