در آخرین روز مسابقات لیگ برتر کاراته وان اسپانیا، حمیده عباسعلی با برتری در دیدار رده‌بندی به مدال برنز رسید.
کد خبر: ۱۲۴۰۰۹۶
لیگ برتر کاراته وان اسپانیا / عباسعلی برنزی شد

به گزارش جام جم آنلاین ، روز پایانی از هفتمین و آخرین مرحله رقابت‌های لیگ برتر کاراته وان در سال 2019 امروز (یکشنبه) در مادرید اسپانیا آغاز شد و حمیده عباسعلی با برتری در دیدار رده‌بندی به مدال برنز رسید و ذبیح‌الله پورشیب و علی‌اصغر آسیابری پنجم شدند.

در وزن 68+ کیلوگرم بانوان، حمیده عباسعلی روز گذشته ابتدا با نتیجه 3 بر 2 مقابل اینگرید کریمرز از هلند پیروز شد و در ادامه پس از تساوی صفر ــ صفر مقابل جوآنا کنر از آلمان، در هانتی (رأی داوران) به برتری رسید.

عباسعلی در دور سوم با نتیجه یک بر صفر مغلوب الینه چاتزیلیادو، قهرمان جهان در سال 2018 از یونان شد. با صعود کاراته‌کای یونانی به دیدار پایانی، کاپیتان تیم ملی بانوان در جدول شانس مجدد با نتیجه 5 بر صفر املیا هاروی از انگلیس را شکست داد تا به دیدار رده‌بندی صعود کند.

کاپیتان تیم ملی کاراته بانوان امروز در دیدار رده‌بندی با نتیجه یک بر صفر از سد آیاکا سایتو، قهرمان امیدهای آسیا در سال 2016 را شکست داد و به نخستین مدال کاراته ایران دست یافت.

علی‌اصغرآسیابری نیز در دیدار رده‌بندی وزن 75- کیلوگرم با نتیجه 3 بر 2 مغلوب لوئیجی بوسا، نایب قهرمان جهان در سال 2018 از ایتالیا شد و در جایگاه پنجم قرار گرفت.

نماینده کاراته کشورمان برای حضور در دیدار رده‌بندی روز شنبه ابتدا در مرحله نخست با نتیجه 3 بر یک مقابل انس گاریبوویچ از کرواسی گذشت و در ادامه با نتیجه 9 بر صفر از سد کوئنتین ماهودین از بلژیک عبور کرد.

آسیابری در دور سوم به مصاف کن نیشیمورا، دارنده مدال برنز قهرمانی جهان در سال 2018 و دارنده 2 مدال طلا و یک برنز رقابت های لیگ جهانی کاراته وان در سال 2019 از ژاپن رفت و با عملکردی درخشان با نتیجه 6 بر یک حریف پرآوازه خود را شکست داد. او در دور چهارم به مصاف به مصاف لوگان داکاستا از فرانسه رفت و با نتیجه یک بر صفر مغلوب حریف خود شد.

با صعود کاراته‌کا فرانسوی به دیدار پایانی، علی اصغرآسیابری در جدول شانس مجددا به مصاف ارمان التیمور از ترکیه رفت و با پیروزی 5 بر یک مقابل حریف خود به دیدار رده بندی راه یافت.

همچنین در دیگر رده‌بندی امروز، ذبیح‌الله پورشیب در وزن 84- کیلوگرم به مصاف پناه عبدالله‌اف از آذربایجان رفت و پس از تساوی یک-یک با قانون سنشو(کسب امتیاز نخست) مغلوب حرف خود شد تا در جایگاه پنجم قرار بگیرد.

کاپیتان تیم ملی کشورمان روز گذشته برای حضور در دیدار رده‌بندی ابتدا در دور نخست با نتیجه 2 بر صفر از سد توماس کاسا، دارنده مدال برنز جوانان اروپا در سال 2019 از اسلواکی گذشت. او در دور دوم نیز با نتیجه یک بر صفر مقابل هلیو هرناندز از پرتغال به پیروزی رسید.

پورشیب در دور سوم به مصاف دانیار یولداشف، نایب‌قهرمان آسیا در سال 2017 از قزاقستان رفت و با نتیجه 2 بر صفر مغلوب حریف خود شد. با صعود کاراته‌کای قزاق به دیدار پایانی، پورشیب در جدول شانس مجدد با نتیجه 3 بر صفر از سد کنجی گریلون، دارنده مدال طلای جهان در سال 2013 و مدال برنز جهان در سال 2016 از فرانسه گذشت.

در ادامه مسابقات و تا ساعاتی دیگر امیر مهدی‌زاده و سجاد گنج‌زاده برای کسب نشان طلا و صالح اباذری و مهدی عاشوری برای مدال برنز به روی تاتامی خواهند رفت.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها