jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۲۴۰۰۶۴ ۱۰ آذر ۱۳۹۸  |  ۱۵:۲۶

مدیر روابط عمومی سازمان صداوسیما در واکنش به اعمال فشار بر سازمان صداوسیما پستی را منتشر کرد.

همه گونه فشار می‌آورند تا رسانه ملی درد مردم را نگوید +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، محمدحسین رنجبران مدیر روابط عمومی سازمان صداوسیما با اشاره به اعمال انواع فشارها بر رسانه‌ ملی، خواستار تلاش برای رفع مشکلات مردم شد.

او در آخرین پست خود در حساب رسمی توئیترش از تهدیدهای پشت صحنه و اعمال فشار بر رسانه ملی سخن گفت.

به گفته مدیر روابط عمومی صداوسیما، عواملی در پشت پرده در تلاش هستند تا با تهدید و زور رسانه ملی را از رسالت خود باز دارند و از انعکاس مشکلات مردم جلوگیری کنند.

محمدحسین رنجبران در حساب توئیترش نوشت:

همه گونه فشار می‌آورند تا صداوسیما از درد مردم نگوید، از تهدید‌‌های پشت صحنه تا یادداشت‌هایی که انعکاس این مشکلات مردم را بازی با اعصاب می‌خواند. خواهش می کنم مدعیان آزادی بیان، این حداقل را از مردم نگیرند و به جای طراحی‌های رسانه‌ای امنیتی به فکر حل مشکلات مردم باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی از آنجا که خود رزمنده بوده، در سال‌های جنگ به معنای حقیقی کلمه با شهدا زندگی کرده و بعد از جنگ نیز همان ضرورت و رسالت را حس کرده و همان مسیر را ادامه داده است.

آغاز یک گام بلند در صنعت رسانه

آغاز یک گام بلند در صنعت رسانه

صنعت رسانه، رو به رشد و از نظر فناوری، پویا و متنوع است. به همین دلیل عملا توسعه این صنعت وابسته به نوآوری در آن است و بدون تکنولوژی این صنعت زمینگیر می‌شود.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر