jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۸۸۲۸ ۰۳ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

ابراهیم متولیان، رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور گفت: ۷۰۰ تیم پزشکی در هفته جاری (هفته بسیج) بیماران را در مناطق محروم سراسر کشور به صورت رایگان ویزیت می‌کنند.

وی افزود: همچنین در هفته بسیج دو بیمارستان صحرایی در مناطق محروم استان‌های اردبیل و گلستان ایجاد می‌شود که تمام امور پزشکی را به نیازمندان خدمات‌رسانی می‌کنند.
متولیان با بیان این‌که سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور متشکل از پزشکان و پیراپزشکانی است که فارغ از دیدگاه‌های سیاسی خود، در کنار یکدیگر به خدمت‌رسانی به مردم می‌پردازند، عنوان کرد: ۷۰۰ تیم پزشکی و متخصص به تناسب موقعیت انواع خدمت‌رسانی را در ایام و مناسبت‌های مختلف به نمایش می‌گذارند و همچنین ماهانه یک بار در مناطق کم‌برخوردار حضور می‌یابند و به ویزیت و درمان مردم آن منطقه می‌پردازند./ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر