jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۷۵۰۴ ۲۵ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) از بازسازی و احداث ۵۷۵ واحد مسکونی برای زلزله‌زدگان آذربایجان‌شرقی خبر داد و گفت: براساس تفاهم‌نامه منعقدشده در طول یک‌سال یک‌هزار واحد مسکونی نیز برای مددجویان زیرپوشش در شهرهای استان کردستان احداث می‌شود. وی افزود: همچنین اخیراً 328‌واحد مسکونی شهری و روستایی تحویل مددجویان زیرپوشش کمیته امداد کردستان داده شد./ میزان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر