jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۲۳۶۳۶۳ ۱۹ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۹:۰۵

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز ؛

این همه اعتصاب؛ چه خبر است؟ (تصاویر)

صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز یکشنبه 19 آبان ماه را اینجا ببینید.

این همه اعتصاب؛ چه خبر است؟ (تصاویر)

به گزارش جام جم آنلاین ، وریا به تیم ملی برگشت، اتفاقی که موردتوجه روزنامه‎های ورزشی امروز قرار دارد. اما اتفاق مهم دیگر کناره گیری اسماعیل حسن‎زاده از ریاست کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال است که بازتاب وسیعی داشت. این بازتاب زمانی وسیع تر شد که او در آخرین حکمی که صادر کرد گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس را با محرومیت دو جلسه ای روبرو کرد، چیزی که روزنامه هوادار پرسپولیس به آن واکنش نشان داده است.

اعتصاب در استقلال هم از دیگر عناوین مهم ورزشی امروز است که مورد توجه قرار گرفته. گویا هیچ یک از بازیکنان و مربیان استقلال در اینباره نمی خواهند جوابی بدهند و موبایل های خود را خاموش کرده اند.

نکته مهم دیگر این است که گویا ویلموتس هم اعتصاب کرده، در واقع اعتصاب دوای درد این روزهای فوتبال ایران است.

روزنامه فرهیختگان هم امروز به نکته مهمی اشاره کرده، مدیر برنامه های دو بازیکن به شدت بی کیفیت پرسپولیس یعنی گولج و جونیور گویا قرار است یک بنجل دیگر به فوتبال ایران بیاورد! دیدار علی دایی با کلارنس سیدورف، اعتراض کالدرون به محرومیتش و ... از دیگر عناون مهم امروز به شمار می روند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر