jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۵۸۱۶ ۱۳ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال تأکید کرد که وزیر ورزش و جوانان اراده‌ای جدی برای واگذاری دو باشگاه مطرح پایتخت به بخش خصوص دارد. او پس از سیزدهمین جلسه کارشناسی و تصمیم‌گیری واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس که دیروز با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد، گفت: یک اراده بسیار جدی از سوی وزارت ورزش و جوانان و شخص وزیر برای واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی وجود دارد.

همواره تأکید خاصی روی این واگذاری وجود داشته و دارد. محوریت این موضوع با معاونت حقوقی و امور مجلس است که آقای تقی‌زاده هم با جدیت و به‌صورت روزانه پیگیر امور هستند. کارگروهی برای این کار تشکیل و دو کارگزار هم از سوی دو باشگاه معرفی شده‌اند. قرار شد جلسات از این به بعد بسیار جدی‌تر و تخصصی‌تر دنبال شود و امیدواریم این روند خصوصی‌سازی که قطعاً هم به سود دو باشگاه و هم به سود جامعه ورزش است، هرچه سریع‌تر به سرانجام برسد. موانع قانونی هم که در این مسیر وجود دارد خیلی دست‌وپاگیر نیست و امیدواریم با برگزاری مجمع سالانه باشگاه استقلال که در پایان آبان برگزار خواهد شد، تمام این موانع مرتفع شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر