jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۳۴۳۵۶   ۰۱ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

گفت‌وگو با محمدعلی مجیری پس از کسب نخستین مدال طلا در رده بزرگسالان ووشو

ثابت کردم ایران شایستگی‌اش را دارد

شاید او اولین طلایی ایران در مسابقات قهرمانی جهان در رشته ووشو نباشد اما بدون شک یکی از بهترین‌های این رشته است. محمدعلی مجیری کاری کرد کارستان. او در شرایطی مدال طلای تالو را از آن خودش کرد که کشورهای آسیای شرقی در این رشته ورزشی جزو بهترین‌ها هستند. علی از این اتفاق بسیار خوشحال است، آن‌قدر که نمی‌تواند شادمانی‌اش را پنهان کند:

«واقعا خوشحال هستم و به خودم می‌بالم. خدا را شکر که توانستم مدال طلا را به‌دست بیاورم.»

خوشحالی‌ای که داری با هیچ چیز قابل وصف نیست درست است؟
از این‌که توانستم در مسابقات قهرمانی جهان به موفقیت برسم خوشحالم. با انگیزه بالا و بدون استرس فرم را اجرا کرده و خوشحالم که تلاش‌ها جواب داد.
سرمربی تیم ملی هم کمک بزرگی به تو کرد درست است؟ خود فرشاد عربی یکی از بهترین‌ها در این
رشته بود.

فرشاد عربی سرمربی تیم ملی، صحبت‌های زیادی با من انجام داد که این مساله سبب شد با توان و انگیزه بیشتری کارم را ادامه دهم.
این برای نخستین بار بود که در مسابقات جهانی شرکت می‌کردی درست است؟
بله، اولین‌بار بود که در رده بزرگسالان در این رقابت‌ها شرکت می‌کردم. شرایط این رده متفاوت است و شاید چند روز پس از مسابقات، به ارزش واقعی مدال طلای جهان پی ببرم.
کمی درباره مدالی که گرفتی حرف بزن. کار خیلی سخت و بزرگی را انجام دادی.
از سال گذشته کارمان را آغاز کردیم و اردوهای کوتاه‌مدتی داشتیم. سپس از اوایل امسال نیز اردوهای جوانان و در ادامه بزرگسالان آغاز شد. در این مدت سرمربی تیم ملی کمک زیادی به من کرد تا معایب فرمم را برطرف کنم.
حرفی مانده که بزنی؟
خوشحالم که در تالوی ایران خودم را ثابت کردم. من هنوز ابتدای راه هستم و امیدوارم این راه ادامه داشته باشد تا باز هم بتوانم برای ایران مدال بیاورم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

امروزه با توجه به پیشرفت فناوری‌ های نوین، افزایش چشمگیر و گسترش روزافزون اطلاعات، دسترسی به منابع پردازشی پرسرعت و با ظرفیت بالا، به یکی از نیازهای اصلی و بنیادین مراکز پژوهشی و کسب‌ و کارها تبدیل شده و در پایداری و تداوم توسعه اقتصاد دیجیتالی، امری اجتناب‌ناپذیر است.

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

27 اردیبهشت هر سال به‌عنوان روز جهانی جامعه اطلاعاتی (روز ارتباطات و روابط عمومی) گروه زیادی از استادان و دانشجویان ارتباطات در كنار شاغلان و فعالان این حوزه در دستگاه‌ها و نهادها و ادارات مختلف در بخش خصوصی و دولتی تكریم و احترام می‌شوند و به پاسداشت این روز همت می‌گمارند.

ما هم بلدیم کتک بخوریم

ما هم بلدیم کتک بخوریم

 در یک عکس‌نوشته در شبکه‌های اجتماعی نوشته بود: با من درد دل کن. شاید نتوانم مشکلت را حل کنم. اما می‌توانم همراهت غصه بخورم...

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر