jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۱۴۱۷ ۱۱ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

علیرضا افخمی، از کارگردانانی است که فیلم‌ها و سریال‌های مختلفی را در کارنامه کاری خود دارد و در تلویزیون به مجموعه‌های ماورایی‌اش معروف است. «او یک فرشته بود» جزو اولین سریال‌های این سبکی او بود و بعد هم مجموعه‌های «پنجمین خورشید» و «پنج کیلومتر تا بهشت»، کارهایی هستند که یک سر آنها به دنیای نادیدنی‌ها برمی گشت و پخش آنها به‌خصوص پنج کیلومتر تا بهشت با حواشی زیادی همراه بود.

در کنار اینها سریال «پرستاران» هم جزو دیگر فعالیت‌های تلویزیونی اوست که با وجود نداشتن تم ماورایی، فراز و نشیب‌های زیادی را پشت‌سر گذاشت. این سریال که در دو فصل در سال 95 و 96 روی آنتن رفت، صدای افخمی را درآورد و بعد از آن در گفت‌وگویی از جدایی‌اش از تلویزیون گفت.
افخمی در این مصاحبه که با تسنیم داشت، بیان کرد: «شاید پاسخ به سؤال بسیاری باشد که چرا رفته‌ام و چرا نیستم؛ باید بگویم که رفتار ناشایستی که از طرف تلویزیون در مورد سریال پرستاران با ما شد، یک نوع بهانه عاطفی و اخلاقی به من داد تا بتوانم ارتباطم را با تلویزیون قطع کنم. با همه اینها امیدوارم در اسرع وقت بتوانم کار سینمایی انجام دهم چون در ماجرای پرستاران افرادی دخیل بودند که باعث شدند من به‌شدت دلزده و دلگیر شوم و همه انگیزه‌ام را برای ادامه کار در تلویزیون از دست دادم.»
این گفت‌وگو آن روزها دست به دست در رسانه‌ها و شبکه‌های مجازی مختلف کم و بیش منتشر شد، اما اتفاق جالبی که جای تعجب دارد و باعث شد تا ما سراغ این سبقه و صحبت‌ها برویم، خبری است که به تازگی درباره همکاری مجدد آقای کارگردان با تلویزیون منتشر شده است. خبری که تنها بعد از دو هفته از این گفت‌وگو در یکی از خبرگزاری‌ها صحبتش مطرح شد.
افخمی در گفت‌وگوی اخیرش با فارس درباره همکاری مجددش بعد از سه سال با تلویزیون، بیان کرد: قرار است یک فیلمنامه در گونه ماورایی برای تلویزیون بنویسم.
او درباره وضعیت این مجموعه هم گفت که هنوز در مرحله طرح و نگارش آن است و هنوز نام مشخصی برایش انتخاب نکرده است و تهیه‌کننده و دیگر عواملش هم قطعی نشده‌اند.
حال باید دید که این بار علیرضا افخمی بعد از این مدت دوری تعمدی از تلویزیون و تصمیمش برای بازگشت به آن، قرار است با چه سریالی این آشتی‌کنان را برگزار کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر