jamejamnashriyat
نشریات کلیک کد خبر: ۱۲۳۰۶۴۳ ۰۷ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۸:۰۰

سوالات خود را به نشانی clickhelp@jamejamonline.ir ایمیل کنید تا پاسخگوی شما باشیم. ذکر نام، نام خانوادگی و شهر یا روستای محل اقامت خود را فراموش نکنید، زیرا به سوالات بدون نام و مشخصات پاسخ داده نمی‌شود.

رامتین علی‌دوستی:
یکی از دوستان من روی تلفن همراه خود سیستم جی‌میل را با یک پس زمینه تاریک استفاده می‌کند، چطور می‌توانم این کار را روی گوشی خود انجام دهم؟

کلیک:
برای بهره بردن از این قابلیت باید به جدیدترین نسخه‌های اندروید دسترسی داشته باشید و استفاده از آن روی اندرویدهای قدیمی ممکن نخواهد بود. این قابلیت که با نام Dark mode شناخته می‌شود، به سادگی روی دستگاه شما فعال می‌شود:
ابتدا نرم‌‌افزار جی‌میل را روی تلفن همراه خود باز کنید.
به پایین نرم‌افزار بروید و وارد بخش تنظیمات جی‌میل شوید.
از میان گزینه‌های موجود، گزینهGeneral Settings را انتخاب کنید.
یک فهرست برای شما باز می‌شود که در بالاترین نقطه آن، گزینه Theme وجود دارد که باید آن را انتخاب کنید.
گزینه Dark را انتخاب کنید تا جیمیل شما تیره رنگ شود. همچنین با انتخاب تم‌های دیگر می‌توانید گزینه‌های دیگر نمایش را روی دستگاه اندرویدی خود اعمال کنید که بسیاری از آنها حتی برای اندرویدهای قدیمی نیز قابل استفاده هستند. همچنین انتخاب گزینه Default موجب می‌شود بتوانید نرم‌افزار را به پوسته ظاهری پیش‌فرض آن بازگردانید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر