Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
اقتصادی عمومی کد خبر: ۱۲۳۰۱۹۶ ۰۵ مهر ۱۳۹۸  |  ۱۴:۴۴

سخنگوی سازمان تعزیرات از تفاهم با نیروی انتظامی برای وصول جرایم از متخلفان خبر داد.

کمک ناجا به تعزیرات برای وصول جرایم

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، سید یاسر رایگانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: مرداد امسال تفاهم نامه‌ای میان رئیس سازمان تعزیرات و جانشین فرمانده نیروی انتظامی امضا شد و قرار است از هفته آینده با همکاری فرماندهان ناجا 60 درصد جریمه وصول نشده را بگیریم و در 6 ماه دوم سال آینده شاهد دریافت 100 درصدی این جرائم باشیم.

رایگانی افزود: پارسال 613 میلیارد تومان جرایم پرونده‌های قاچاق بود که 167 میلیارد تومان وصول شد.

وی شناسایی نشدن متخلفان، دسترسی پیدا نکردن به حساب‌های بانکی و اموال منقول و غیر منقول آن‌ها و نشانی‌ها کذب را از علل دریافت نشدن این جرایم خواند.

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: با همکاری دادستان‌ها، حساب کسانی که جرایم را پرداخت نمی‌کنند، بسته می‌شود و این عده ممنوع الخروج می‌شوند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چه درصدی از احکام تعزیرات در دیوان عدالت اداری ابطال می‌شود، افزود: در سازمان تعزیرات به گونه‌ای مدیریت می‌کنیم که این اتفاق نیفتد، اما بخش زیادی از پرونده‌هایی که در دیوان عدالت ابطال می‌شود مربوط به پرونده‌های صنفی است

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر