jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۹۶۸۵   ۰۱ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

موسوی: نیاز به تغییر در خط حمله استقلال

به نظرم بازی بدی انجام ندادند و با توجه به مهره‌ها، حتی عملکرد بهتری نسبت به پرسپولیس داشتند. نگاه کنید چند بازیکن این تیم اولین تجربه حضورشان در شهرآورد بود؟ نیمه دوم دو تیم خیلی بد شروع کردند و در نهایت استقلال روی یک اتفاق گل خورد. به نظرم استقلال باید در خط حمله‌اش تغییر اساسی داشته باشد چون زهر خط حمله‌شان کم است.
بیک‌زاده: تعویض های کالدرون را دیدید؟
به نظرم در نیمه دوم استراماچونی باید تعویض‌های بهتری می کرد. دقیقه 85 برای انجام تعویض خیلی دیر بود. وقتی شما می بینی بعضی بازیکنانت نمی توانند یا روزشان نیست بهتر است تعویض کنید. نمی دانم چرا استراماچونی اینقدر دیر تعویض کرد. شما تعویض های کالدرون را دیدید؟ سرنوشت بازی را عوض کرد.
فرق دو مربی این بود.به نظرم هر دو تیم در این بازی خوب عمل نکردند و سطح بازی‌شان پایین تر از سطح شهرآورد بود. واقعا توقف های زیاد و اشتباهات مکرر بازیکنان به وضوح مشخص بود. به نظرم استقلال می‌توانست هجومی تر باشد چون اواخر بازی نشان داد می تواند حمله کند.
حسن روشن: هیچ‌کس پاسخگو نیست
در مجموع بازی بدی نبود و این وقفه‌هایی که ایجاد شد از کیفیت بازی کم کرد. البته در اواخر مسابقه بازی هیجانی تر شد. به نظرم استقلال نیاز به مدیریت و مربی بهتری دارد. باید از این بازیکنان بازی بهتری گرفت. هوادار گناه دارد. الان 4 هفته از لیگ گذشته و استقلال فقط دو امتیاز گرفته. این‌همه هم هزینه کرده‌اند. تیم هایی بوده‌اند که نصف استقلال هم هزینه نکرده اند ولی بالاتر از آنها هستند. هیچ‌کس هم پاسخگوی این نتایج استقلال نیست.
مهدی فنونی زاده: خدا کند استقلال احیا شود
چه بگوییم؟ مگر کسی به حرف ما هم گوش می دهد؟ هوادار استقلال کاری به هیچ چیز ندارد، نتیجه می‌خواهد. من ترکیب این تیم را دیدم فهمیدم که اول هدف شان خراب کردن بازی حریف است. به ترکیب این تیم انتقاد دارم. باید هجومی تر چیده می‌شد. نمی‌دانم چرا بازیکنان هم دقت نمی کنند. علی کریمی بازیکنی است که پنالتی خراب کند؟ به نظرم استراماچونی باید در تفکراتش تغییر ایجاد کند. تا اینجا که از او تاثیر مثبت و خوبی در استقلال ندیده‌ایم. چه بگوییم جز اینکه خدا کند استقلال از این شرایط خلاص شود!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عراق خواهان تعادل سیاسی است

عراق خواهان تعادل سیاسی است

با توجه به شرایط خاص و ویژه‌ای که در آن آقای مصطفی الکاظمی به‌عنوان نخست‌ وزیر عراق انتخاب شد، باید به این نکته توجه داشت که وی به‌عنوان بالانس کننده میان نیروهای مؤثر در کشور عراق مطرح است.

ویروس در جهش است

ویروس در جهش است

این روزها بحث درباره جهش‌ های ویروس داغ است؛ دیروز نایب‌ رئیس‌ مجلس از شواهد تایید نشده‌ای گفت که از جهش ویروس ایرانی در قزوین حکایت دارد، پس از او رئیس روابط‌ عمومی وزارت بهداشت نیز به این موضوع پرداخت و گفت تاکنون افزون بر ۷۰ جهش در ایران شناسایی شده که البته هیچ‌ کدام تغییر معناداری در رفتار ویروس ایجاد نکرده و اطلاق واریانت (گونه) جدید به آنها درست نیست.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر