jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۹۶۸۵   ۰۱ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

موسوی: نیاز به تغییر در خط حمله استقلال

به نظرم بازی بدی انجام ندادند و با توجه به مهره‌ها، حتی عملکرد بهتری نسبت به پرسپولیس داشتند. نگاه کنید چند بازیکن این تیم اولین تجربه حضورشان در شهرآورد بود؟ نیمه دوم دو تیم خیلی بد شروع کردند و در نهایت استقلال روی یک اتفاق گل خورد. به نظرم استقلال باید در خط حمله‌اش تغییر اساسی داشته باشد چون زهر خط حمله‌شان کم است.
بیک‌زاده: تعویض های کالدرون را دیدید؟
به نظرم در نیمه دوم استراماچونی باید تعویض‌های بهتری می کرد. دقیقه 85 برای انجام تعویض خیلی دیر بود. وقتی شما می بینی بعضی بازیکنانت نمی توانند یا روزشان نیست بهتر است تعویض کنید. نمی دانم چرا استراماچونی اینقدر دیر تعویض کرد. شما تعویض های کالدرون را دیدید؟ سرنوشت بازی را عوض کرد.
فرق دو مربی این بود.به نظرم هر دو تیم در این بازی خوب عمل نکردند و سطح بازی‌شان پایین تر از سطح شهرآورد بود. واقعا توقف های زیاد و اشتباهات مکرر بازیکنان به وضوح مشخص بود. به نظرم استقلال می‌توانست هجومی تر باشد چون اواخر بازی نشان داد می تواند حمله کند.
حسن روشن: هیچ‌کس پاسخگو نیست
در مجموع بازی بدی نبود و این وقفه‌هایی که ایجاد شد از کیفیت بازی کم کرد. البته در اواخر مسابقه بازی هیجانی تر شد. به نظرم استقلال نیاز به مدیریت و مربی بهتری دارد. باید از این بازیکنان بازی بهتری گرفت. هوادار گناه دارد. الان 4 هفته از لیگ گذشته و استقلال فقط دو امتیاز گرفته. این‌همه هم هزینه کرده‌اند. تیم هایی بوده‌اند که نصف استقلال هم هزینه نکرده اند ولی بالاتر از آنها هستند. هیچ‌کس هم پاسخگوی این نتایج استقلال نیست.
مهدی فنونی زاده: خدا کند استقلال احیا شود
چه بگوییم؟ مگر کسی به حرف ما هم گوش می دهد؟ هوادار استقلال کاری به هیچ چیز ندارد، نتیجه می‌خواهد. من ترکیب این تیم را دیدم فهمیدم که اول هدف شان خراب کردن بازی حریف است. به ترکیب این تیم انتقاد دارم. باید هجومی تر چیده می‌شد. نمی‌دانم چرا بازیکنان هم دقت نمی کنند. علی کریمی بازیکنی است که پنالتی خراب کند؟ به نظرم استراماچونی باید در تفکراتش تغییر ایجاد کند. تا اینجا که از او تاثیر مثبت و خوبی در استقلال ندیده‌ایم. چه بگوییم جز اینکه خدا کند استقلال از این شرایط خلاص شود!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
باید کار کرد

باید کار کرد

خلوت، مقدمه تفکر است و تفکری مستحسن است که دعوت به خیر کند. اگر امسال که مردم به واسطه شرایط ویژه ناشی از کرونا، مثل سال گذشته بیشتر در خانه‌هایشان هستند، از این فرصت استفاده کنند و در راه خدا و اهل بیت(ع) خادم‌تر باشند، می‌توان گفت این خانه‌نشینی و خلوت، خلوتی مطلوب بوده است.

پلی برای پیروزی

پلی برای پیروزی

۳۳ سال قبل در ۲۹ فروردین ۱۳۶۷، ناوگروهی از نیروی دریایی ارتش در مقابله با ناوگان دریایی آمریکا در آخرین ماه‌های جنگ تحمیلی هشت ساله، دچار ضربات سنگینی شد.

مدیریت کرونا، ویروسی شد

مدیریت کرونا، ویروسی شد

این روزها شاهد نزاع بین وزیر بهداشت و درمان، سعید نمکی و رئیس‌جمهوری، حسن روحانی در مسائل مربوط به بحران کرونا هستیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر