jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۹۶۳۲   ۳۱ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۸:۰۰

با شروع جام باشگاه‌های اروپا یا همان چمپیونزلیگ، شما هم می‌توانید جزو این رقابت باشید، تیم خود را بسازید و با توجه به عملکرد بازیکن‌ها امتیاز بگیرید. این امکانی است که لیگ فانتزی نرم‌افزار Gaming Hub به شما می‌دهد.

با این محصول یوفا می‌توانید در فوتبال فانتزی تیم‌های شرکت‌کننده در چمپیونزلیگ شرکت کنید. بعد از ثبت‌نام و انتخاب نام برای تیمتان از هر تیمی که بخواهید تا سه بازیکن جذب می‌کنید و ترکیب خود را می‌چینید. فراموش نکنید برای این کار یک بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری دارید و با توجه به آن به اندازه یک تیم ۱۱ نفره و چهار نیمکت‌نشین بازیکن بخرید، پس آن‌قدرها هم اجازه ریخت و پاش ندارید.
در همین نرم‌افرار همراه می‌توانید نتایج زنده بازی‌ها و جزئیات را هم مشاهده کنید، اما آنچه این اپ را جذاب می‌کند این است که می‌توانید یک لیگ تشکیل دهید و دوستان خود را به آن اضافه کنید. رقابت با دیگر دوستان خود و تشکیل لیگ شخصی، تجربه لذتبخشی خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر