jamejamonline
ورزشی کشتی و وزنه برداری کد خبر: ۱۲۲۸۴۴۳   ۲۵ شهريور ۱۳۹۸  |  ۱۲:۵۸

کشتی‌گیران کشورمان صبح امروز (دوشنبه) کار خود را با پیروزی مقابل حریفان خود شروع کردند.

کشتی‌ فرنگی قهرمانی جهان / کار بزرگ گرایی مقابل قهرمان المپیک

به گزارش جام جم آنلاین ، رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک در کشور قزاقستان صبح امروز با انجام سه اوزان 77، 60 و 130 کیلوگرم پیگیری شد که محمدعلی گرایی، کشتی‌گیر وزن 77 کیلوگرم کشورمان پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر و در کمتر از 2 دقیقه کیم هیون وو قهرمان المپیک و جهان از کره جنوبی را از پیش رو برداشت و دست به کار بزرگی زد. وی در دور بعد به مصاف الوین مورسالیف دارنده مدال برنز جهان از آذربایجان می‌رود.

علیرضا نجاتی در وزن 60 کیلوگرم نیز در دور نخست با نتیجه 9 بر صفر سیداله تاژایف از ترکمنستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد مقابل هایتم محمود از مصر با نتیجه 3 بر یک به پیروزی رسید و باید در دور بعد با کیم سئونگ هاک از کره جنوبی کشتی قرار بگیرد.

در وزن 130 کیلوگرم امیر قاسمی منجزی در دور نخست با نتیجه 3 بر یک از سد استپان داوید از چک گذشت و در دور بعد مقابل سرگئی سیمینوف قهرمان جهان و دارنده مدال برنز المپیک از روسیه با نتیجه 6 بر 4 به پیروزی دست یافت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر