jamejamonline
استان ها عمومی کد خبر: ۱۲۲۸۲۱۸   ۲۴ شهريور ۱۳۹۸  |  ۱۰:۵۰

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم بارش پراکنده باران در سواحل دریای خزر خبر داد.

تداوم بارش‌ ها در شمال کشور / پیش‌بینی گرد و خاک در زابل

به گزارش جام جم آنلاین، احد وظیفه در گفتگو با ایسنا اعلام کرد: طی دو روز آینده برای مناطقی از سواحل غربی دریای خزر بارش پراکنده باران، پیش بینی می‌شود. همچنین در شمال استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل در بعد از ظهر و اوایل شب رشد ابر و بارش پراکنده باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد موقت خواهیم داشت.

وی با اشاره به این که طی سه روز آینده در بیشترین مناطق کشور جوی پایدار پیش بینی می‌شود گفت: از امروز تا اواسط هفته در شمال، شمال غرب، غرب و مرکز کشور و از روز دوشنبه در شمال شرق کشور افزایش دمای نسبی رخ خواهد داد.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی تاکید کرد: در روز چهارشنبه ( ۲۷ شهریور) برای برخی مناطق جنوب غرب، افزایش سرعت باد پیش بینی می‌شود که خیزش گرد و خاک در این مناطق دور از انتظار نخواهد بود. همچنین طی سه روز آینده وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و خاک در نیمه شرقی کشور به ویژه منطقه زابل پیش بینی می‌شود و فردا احتمال طوفان گرد و خاک در همین منطقه وجود دارد.

وظیفه با اشاره به شرایط آب و هوای پایتخت طی دو روز آینده گفت: فردا (دوشنبه ۲۵ شهریور) هوای تهران صاف خواهد بود در این روز بالاترین و پایین ترین دمای تهران ۳۲ و ۲۰ درجه سانتیگراد است. همچنین پس فردا (سه شنبه ۲۶ شهریور) آسمان تهران صاف تا کمی ابری پیش بینی می‌شود بیشترین و کمترین دمای تهران در این روز ۳۳ و ۲۱ درجه سانتیگراد خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رحلت عالم بلاد

رحلت عالم بلاد

دهه ۶۰ بود. واکسن فلج اطفال درست اثر نکرد. پاشنه‌های نوجوان روستایی به سختی به زمین می‌رسید.