jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۸۰۶۰   ۲۳ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مرد شیشه‌ای که با انگیزه سرقت، همسر برادرزنش را در غرب تهران به قتل رسانده بود بعد از چهار سال از این ماجرا به دار مجازات آویخته شد.

به گزارش خبرنگار جنایی جام‌جم، ماجرای این جنایت 21 تیر 94 همزمان با گزارش وقوع یک درگیری در خانه‌ای در محله تهرانسر به پلیس پایتخت فاش شد. همزمان با حضور پلیس در آنجا معلوم شد که زن 39 ساله صاحبخانه براثر اصابت چند ضربه چاقو به گلو و پهلویش زخمی شده که با انتقالش به بیمارستان او فوت شد. ماموران به تحقیق از فرزند مقتول و همسایه‌ها پرداختند که معلوم شد آنها روز حادثه مردی به نام عمو سیاوش را دیده‌اند که همین سرنخ کافی بود که ماموران به این مرد ظنین شوند. تحقیقات پلیسی نشان می‌دادکه سیاوش از سه سال پیش با خواهر شوهرمقتول ازدواج کرده است.او تحت تعقیب بود تا این‌که 31تیر همان سال هنگام تردد در بلوار حدادی شهر کرج بازداشت شد و در ادامه تحقیقات به قتل زن جوان اعتراف کرد و گفت: از چهارماه پیش به خاطر اعتیادم دیگر کارم را ادامه ندادم و با دزدی هزینه اعتیادو زندگی‌ام تامین می‌شد. از وضع زندگی برادرزنم با خبربودم و تصمیم به سرقت طلاهای همسر او گرفتم. آن روز او خانه نبود و پسرش در خیابان بازی می‌کردکه زنگ خانه‌شان را زدم. آن زن به گمان این‌که فرزندش است در را باز کرد و من وارد ساختمان شدم. همین که خواستم وارد خانه‌اش شوم مرا دید و مانع شد که او را هل دادم. در این درگیری او را به قتل رسانده و با ناکامی در سرقت طلاهایش فرار کردم.
بعد از گذشت چهار سال از این جنایت مرد اعدامی در زندان رجایی شهر کرج به دار مجازات آویخته شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عراق خواهان تعادل سیاسی است

عراق خواهان تعادل سیاسی است

با توجه به شرایط خاص و ویژه‌ای که در آن آقای مصطفی الکاظمی به‌عنوان نخست‌ وزیر عراق انتخاب شد، باید به این نکته توجه داشت که وی به‌عنوان بالانس کننده میان نیروهای مؤثر در کشور عراق مطرح است.

ویروس در جهش است

ویروس در جهش است

این روزها بحث درباره جهش‌ های ویروس داغ است؛ دیروز نایب‌ رئیس‌ مجلس از شواهد تایید نشده‌ای گفت که از جهش ویروس ایرانی در قزوین حکایت دارد، پس از او رئیس روابط‌ عمومی وزارت بهداشت نیز به این موضوع پرداخت و گفت تاکنون افزون بر ۷۰ جهش در ایران شناسایی شده که البته هیچ‌ کدام تغییر معناداری در رفتار ویروس ایجاد نکرده و اطلاق واریانت (گونه) جدید به آنها درست نیست.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر