jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۲۲۷۸۹۴ ۲۲ شهريور ۱۳۹۸  |  ۱۳:۱۰

صفحه اینستاگرامی محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام توسط این شبکه مسدود شد.

صفحه محسن رضایی توسط اینستاگرام مسدود شد +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، وقتی می‌گوییم آمریکا و نظام استکباری غرب مدعی دروغین آزادی و حقوق بشر هستند، برای اثبات آن هزاران شاهد مثال و نمونه داریم؛ یکی از نمونه‌های مشخص آن، مسدودسازی صفحات و کانال‌های انقلابی و بعضا مسئولین کشورمان است.

به تازگی نیز اینستاگرام، صفحه محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام را مسدود کرد؛ آخرین پست قبل از بسته شدن صفحه وی، مربوط به انتقاد از زندانی شدن دکتر مسعود سلیمانی بود.

رضایی نوشته بود:«دیروز دانشمندان هسته‌ای ما را ترور کردند امروز دانشمندان سلول‌های بنیادین را زندانی می‌کنند. ولی ملت و جوانان ما راه پیشرفت کشور را بازخواهند کرد».

در ادامه تصویری را مشاهده می‌کنید که نشان می‌دهد صفحه اینستاگرامی محسن رضایی مسدود شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

هراس آمریکا از چیست؟

هراس آمریکا از چیست؟

الان که این یادداشت را می‌خوانید، چند ساعتی‌است تحریم‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران لغو و کشورمان از زیر این تحریم‌های ظالمانه، خارج شده، اما در این باره توجه به چند نکته درباره آینده پیش‌رو مهم به‌نظر می‌رسد.

آموزش آنتن نمی‌دهد

آموزش آنتن نمی‌دهد

در ماه‌های گذشته اختلالات شبکه شاد و از آن مهم‌تر دسترسی نداشتن بخش قابل توجهی از کودکان و نوجوانان به ابزارهای هوشمند، بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان را ناشاد کرده است، اما مسؤولان دستگاه اجرایی توجه لازم را به این مساله ندارند و با گذشت یک ماه از زمان بازگشایی مدارس، هیچ اقدام موثری برای حل این معضل انجام نداده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر