jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۶۸۷۲   ۱۳ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مردی که در جریان سرقت، عمه و شوهرعمه‌اش را کشته بود بعد از 11 سال در زندان رجایی شهر کرج به دار مجازات آویخته شد.

به گزارش خبرنگار جنایی جام‌جم، این اعدامی میانسال که علی نام داشت، روزهای پایانی اردیبهشت سال 88، عمه و شوهرسالخورده‌اش را کشت و جسد مرد سالخورده را سوزاند. با دستگیری متهم ، همسرش که راز جنایت را پنهان کرده بود نیز بازداشت شد.علی در اعترافاتش گفت: عمه‌ام مدتی در بیمارستان بستری بود و بعد از بهبود مرخص و به خانه بازگشت. در این مدت پیگیر سلامتش بودیم و از او نگهداری کردیم. یک روز همسرم گفت، شوهرعمه‌ام در پارکینگ خانه‌شان نیت بدی داشته که موفق نشده است، از عمه و شوهرش کینه به دل گرفتم وحتی با آنها دعوا کردم. روزحادثه سرهمین موضوع با آن دو حرف زدم که می‌گفتند من و همسرم دچار سوءتفاهم شده‌ایم. چاقو را از آشپزخانه برداشتم،بعداز آن به حمام رفتم و با ضربه‌های چاقو عمه‌ام را کشتم و بعدکه شوهرش به خانه بازگشت، او را هم با ضربه‌های چاقو کشتم. بعد یک لیوان قهوه خوردم و جسدها را داخل فرش نفیسی که در خانه بود قرار دادم و آخر شب در صندوق عقب خودروی پراید شوهر عمه‌ام گذاشته و سمت کرج رفتم، جسد شوهرعمه‌ام را نزدیک فرودگاه پیام به آتش کشیده و جسد عمه‌ام را حوالی رودخانه‌ای در جاده کندوان انداختم.
بعد از آن همسر متهم بازداشت شد و مدعی بود شوهرعمه همسرش قصد بدی نسبت به وی داشته و موضوع را به شوهرش گفته و فکر نمی‌کرده او دست‌به جنایت بزند.
این زوج در شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شدند. علی به دو بار قصاص،پرداخت دیه و حبس و همسرش بابت پنهان کردن راز قتل‌ها به حبس محکوم شد. با تایید حکم در دیوان‌عالی کشور، مرد جنایتکار بعد از 11 سال به دار مجازات آویخته شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عباس‌ آقا باشیم

عباس‌ آقا باشیم

سال‌ها پیش توی یک مدرسه تئاتر به کار مشغول بودم. ساختمانی با موقعیت اداری را دوستی اجاره کرده‌بود که چند کلاس داشت و یک پلاتوی نسبتا بزرگ برای تمرین‌ها و کلاس‌های عملی.

پایبندی در برابر پایبندی

پایبندی در برابر پایبندی

تکلیف ما در برابر جلسه شورای حکام صرف‌ نظر از هر نتیجه‌ای که داشته باشد، مشخص است. ما در مجلس شورای اسلامی قانونی تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها و صیانت از حقوق ملت ایران تصویب کردیم.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر