jamejamonline
اقتصادی صنعت و انرژی کد خبر: ۱۲۲۶۶۹۸   ۱۲ شهريور ۱۳۹۸  |  ۱۵:۴۰

مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران بزرگ گفت: هیئت‌ های عزاداری بصورت موقت، برق رایگان دریافت می کنند.

هیئت‌ های عزاداری برق رایگان دریافت می کنند

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، حسین صبوری اظهار کرد: هیئت‌های عزاداری امام حسین (ع) از اول محرم تا سوم امام، می‌توانند با مراجعه به ادارات برق هر منطقه، بصورت موقت، برق رایگان دریافت کنند

وی افزود: در این ایام برخی از هیئت‌ها و ایستگاه‌های صلواتی از برق شبکه، ​ بصورت ناایمن استفاده می‌کنند که این روند احتمال بروز حوادث را در پی دارد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران بزرگ خاطرنشان کرد: مساجد، ​ هیئت‌ها و مراکزی که اقدام به برگزاری مراسم عزاداری می‌کنند می‌توانند با مراجعه به ادارات برق هر منطقه و همکاری با ماموران، ​ برق ایمن دریافت کنند.

صبوری تصریح کرد: برخی از تکایا (چادر‌ها عزاداری) ​ در کنار دکل‌ها و شبکه‌های برق برپا می‌شود که این موضوع نیز زمینه ساز حادثه خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

با توجه به موج گرانی کالاهای اساسی و تورم‌های بی‌ سابقه در چند سال اخیر و همچنین رشد اقتصادی کشورمان که در یک دهه اخیر نزدیک به صفر بوده‌است، قدرت خرید مردم و خانوارهای ایرانی به‌ شدت کاهش یافته و سفره آنها نیز کوچک‌تر شده‌است.

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر