jamejamonline
ورزشی رزمی کد خبر: ۱۲۲۴۹۱۰ ۰۳ شهريور ۱۳۹۸  |  ۱۵:۲۷

تیم میکس تکواندو کشورمان در فینال مسابقات جام جهانی به اختلاف امتیاز به چین باخت و عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کرد.

جام جهانی تکواندو / نایب قهرمانی به ایران رسید

به گزارش جام جم آنلاین ، مسابقات جام جهانی 2019 از روز جمعه با حضور 97 تکواندوکار از 10 کشور در شهر ووشی چین آغاز شده و این رقابت ها به مدت سه روز برگزار و امروز به پایان خواهد رسید.

امروز یک شنبه در روز پایانی این مسابقات، رقابت‌های تیمی مشترک پیگیری می‌شود، تیم دانشگاه آزاد اسلامی که به عنوان نماینده کشورمان در این رقابت ها حضور پیدا کرده در نخستین مبارزات بخش مشترک (زنان و مردان) در اولین گام به مصاف ساحل عاج رفت و این دیدار در پایان با نتیجه ۴۷ بر ۱۳ به سود دانشگاه آزاد تمام شد. در دومین مبارزه شاگردان خلیفه به مصاف روسیه رفتند و این دیدار با نتیجه 41 بر 38 به سود نمایندگان میکس ایران به پایان رسید. در فینال این رقابت ها تیم میکس ایران به مصاف تیم چین رفت و در پایان این دیدار با نتیجه 26 بر 55 مقابل چین شکست خورد و به نایب قهرمانی بسنده کرد.

در رقابت‌های مشترک به صورت مجزا 2 هوگوپوش مرد با یکدیگر مبارزه می‌کنند و تکواندوکاران زن نیز با هم به رقابت می‌پردازند.

نتیجه مبارزه اول تیم مشترک:


راند اول: ایران 16 - ساحل عاج 5

راند دوم: ایران 33 - ساحل عاج 12

راند سوم (پایان مبارزات): ایران 47 - ساحل عاج 13

نتیجه مبارزه دوم تیم مشترک:

راند اول: ایران 10 - روسیه 7

راند دوم: ایران28 - روسیه 24

راند سوم: ایران 41 - روسیه 38

نتیجه مبارزه سوم تیم مشترک:

راند اول: ایران 9 - چین 15

راند دوم: ایران 22- چین 34

راند سوم: ایران 26 - چین 55

لازم به یادآوری است، عرفان ناظمی، امیرمحمد بخشی، کیمیا علیزاده و کیمیا همتی هوگوپوشان کشورمان هستند که در این رقابت‌ها به صورت مجزا 2 هوگوپوش مرد با یکدیگر مبارزه می‌کنند و تکواندوکاران زن نیز با هم به رقابت می‌پردازند. سید نعمت خلیفه هدایت مردان و مهرو کمرانی در بخش زنان هدایت تیم را برعهده دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر