jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۴۸۴۷ ۰۳ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

تیم ملی بسکتبال ایران در دومین دیدار خود در تورنمنت پیک چین با نتیجه ۸۹ بر ۷۷ مغلوب مونته‌نگرو شد. آرون‌گرامی‌پور، سنتر تیم ملی به دلیل مسمومیت غذایی و بهنام یخچالی، گارد تیم ملی به دلیل مصدومیت جزئی در این دیدار به میدان نرفتند.

ایران در اولین دیدار تدارکاتی خود در چین روز پنجشنبه تیم ملی نیجریه را شکست داده بود. تیم ملی در آخرین دیدار خود در تورنمنت پیک از ساعت 11 و 30 دقیقه صبح امروز به مصاف بازنده دیدار لهستان و نیجریه خواهد رفت. دیدار رده‌بندی تورنمنت تدارکاتی پیک، آخرین دیدار تدارکاتی رسمی تیم ملی ایران پیش از آغاز جام جهانی خواهد بود.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

جهاد همچنان باقی است

جهاد همچنان باقی است

چهلمین سال است که مردم ایران آغاز یک دفاع را جشن می‌گیرند. هرچند جنگ، تلخی و سختی و سیاهی دارد، اما آغاز دفاع‌مقدس از 31شهریور شروع فصل جدیدی از جهاد و ایستادگی بود که ثمره آن، امروز مصونیت‌بخشی نظام در ساحات مختلف است.

وقت‌کشی به نفع کرونا

وقت‌کشی به نفع کرونا

دیروز رئیس‌جمهور از احتمال بازگشت برخی محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در بعضی از استان‌ها خبر داد و به نظر می‌رسد بعد از گذشت حدود سه هفته از آغاز موج سوم همه‌گیری کرونا در ایران، دولت بالاخره به فکر اجرای تدابیری سختگیرانه برای کنترل این موج افتاده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر