jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۴۶۸۸   ۰۲ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

برنامه زنده «صبح روشن» در رادیو معارف ثمرات مسؤولیت‌پذیری و آسیب‌های بی‌مسؤولیتی را بررسی می‌کند.

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف، هر فردی از منظرهای مختلف تکالیفی بر دوش خود دارد یا به تعبیر دیگر مسؤولیتی به‌عهده اوست که بی‌شک انجام آن، ثمرات فردی و اجتماعی بی‌شماری دارد. به همین دلیل برنامه زنده صبح روشن از دوم شهریور 98 با موضوع مسؤولیت‌پذیری و مفهوم آن روی آنتن می‌رود.
همچنین راه‌های افزایش حس مسؤولیت‌پذیری و پیامدهای عدم مسؤولیت‌پذیری افراد در جامعه از جمله موضوعاتی است که در این برنامه بیان خواهد شد. صبح روشن، مجموعه برنامه‌ای است که در سه روز نخست هفته ساعت 9 و 30 دقیقه تقدیم مخاطبان رادیو معارف می‌شود و به همت گروه فرهنگ و جامعه طراحی و تولید شده است . همچنین تهیه و سردبیری این برنامه را محمدحسن جلالی و اجرای آن را رضا هدایت‌فر به‌عهده دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر