jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۴۰۶۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

توییتر در حال آزمایش ویژگی جدیدی است که پیام‌های حاوی محتوای توهین‌آمیز را تشخیص می‌دهد.

به گزارش ایسنا،‌ این ویژگی، به صورت خودکار پیام‌های ارسالی به دایرکت هر کاربر را تشخیص می‌دهد. پیام‌های حاوی محتوای توهین‌آمیز در یک صندوق ورودی جدید به نام Additional Messages می‌رود و کاربر می‌تواند آنها را نخوانده پاک کند.
صفحه رسمی توییتر، توییتی منتشر کرد که در آن خبر اضافه شدن این ویژگی تازه را می‌دهد.
برای خواندن این پیام‌ها، کاربران باید به صورت دستی از طریق صندوق ورودی کلیک کنند. هنوز مشخص نیست توییتر چگونه پیام‌های حاوی محتوای توهین‌آمیز را شناسایی می‌کند. ماه پیش توییتر یک ویژگی جدید به این نرم‌افزار اضافه کرد که براساس آن توییت‌هایی که با افراد مذهبی می‌جنگد و علیه آنهاست، حذف شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر