jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۳۴۵۳   ۲۴ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

اظهارنظرهای مختلفی در چند روز اخیر پیرامون عدم بازگشت گوشت‌های قربانی حجاج ایرانی مطرح بود،؛ اظهارنظرهایی که محور اصلی گزارش سه‌شنبه جام‌جم هم شد.


به گزارش جام‌جم، دیروز رئیس سازمان حج و زیارت به ماجرای عدم بازگشت گوشت قربانی حجاج ایرانی به کشور واکنش نشان داد. در گفته‌های علیرضا رشیدیان می‌توان نکته‌های تازه‌ای از این ماجرا را پیدا کرد. یکی از آن نکته‌ها مربوط به اشاره رئیس سازمان حج و زیارت به افرادی است که داخل ایران مخالف این موضوع بودند. او در این باره به ایسنا گفت: « همان ابتدای پیگیری مباحث حج امسال، نظرمان را برای انتقال گوشت‌های قربانی به داخل مطرح کردیم و حین مذاکرات مربوط به حج قصد مذاکره در رابطه با انتقال گوشت‌های قربانی به کشور را هم داشتیم اما عده‌ای که کم هم نبودند با این قضیه مخالفت کردند با این عنوان که این گوشت‌ها صدقه است و آیا ملت ما آنقدر فقیر شده که می‌خواهید گوشت صدقه به آنها بدهید!»
آن‌طور که علیرضا رشیدیان گفته هماهنگی‌هایی با دامپزشکی برای بازگشت گوشت‌ها هم انجام شده بود اما این بار بن بستی به نام اجاره کشتی‌های سردخانه‌دار مطرح شد. / جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دانشجو همیشه عدالتخواه بوده است

دانشجو همیشه عدالتخواه بوده است

افتخارم این است که همیشه دانشجو بوده و هستم و خواهم بود. تا بوده دانشجو همیشه و در همه جهان فرهیخته، وطن‌دوست و عدالت‌طلب بوده است.

آن 18 نفر در گوانتانامو

آن 18 نفر در گوانتانامو

ترم اول دانشجویی من در خوابگاه خصوصی گذشت، خوابگاهی که از خیلی جهات مثل تمام خوابگاه‌های دیگر بود.

گفتگو

بیشتر
پیش از نبرد با سرطان

اهمیت حفظ توان باروری بیمار پیش از درمان سرطان را در گفت‌وگو با متخصصان مرکز درمان ناباروری ابن‌ سینا بررسی کرده‌ایم

پیش از نبرد با سرطان

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها