jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۲۸۱۳ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

باشگاه پاری سن ژرمن به خاطر مقابله با بی انضباطی‌های نیمار، چند قانون جدید را به تصویب رساند.

به گزارش اکیپ، لئوناردو، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن اعلام کرد انجام ورزش‌های خطرناک مثل اسکی، استفاده از قلیان و مراجعه به پزشکی غیر از کادر پزشکی باشگاه هنگام آسیب‌دیدگی ممنوع است و هر بازیکنی این قوانین را رعایت نکند جریمه خواهد شد. نیمار بعد از آسیب‌دیدگی که اخیرا داشت به برزیل مراجعه کرد تا زیرنظر پزشک برزیلی مچ پای خود را جراحی و درمان کند و این اقدام او با ناراحتی و اعتراض باشگاه پاری سن ژرمن مواجه شد. در همین حال، اخبار و شایعات مربوط به رفتن نیمار از این تیم پاریسی شنیده می‌شود. در همین ارتباط، سایت گل گزارش داد مدیران پاری‌سن ژرمن حاضرند در ازای دریافت 50 میلیون یورو به علاوه فیلیپ کوتینیو و نلسون سمدو، ستاره برزیلی خود را به آبی اناری‌ها بدهند. از سوی دیگر، رئالی‌ها هم در تلاش برای خرید این بازیکن با دستمزد بالای سالانه 40 میلیون یورو هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

هنرمندی تمام‌ قد

هنرمندی تمام‌ قد

از دست دادن هر هنرمندی سخت است و دردناك و دیروز غم از دست دادن زنده‌یاد پرویز پورحسینی همه را متاثر و غمگین كرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر