jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۱۷۹۷ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

فرانک ریبری بعد از 12 سال بایرن‌مونیخ را ترک کرده و رسانه‌ها هر روز از تیم جدیدی به‌عنوان مقصد بعدی او نام می‌برند.

براساس تازه‌ترین اخبار، به نظر می‌رسد این هافبک فرانسوی فصل بعد را در آسیا و در فوتبال عربستان بازی می‌کند. در همین راستا، روزنامه معتبر کیکر آلمان از توافق ریبری با النصر قهرمان فصل قبل لیگ عربستان خبر داد و تاکید کرد که این انتقال به‌زودی نهایی می‌شود. شبکه
«RTL» آلمان هم توافق نهایی ریبری با النصر عربستان را تایید کرد. گفته می‌شود ریبری در النصر عربستان حقوق ده میلیون یورو در سال را دریافت خواهد کرد تا به گران‌ترین خرید تاریخ این باشگاه عربستانی تبدیل شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر