jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۲۱۲۱۸ ۱۳ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۹:۴۵

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ گفت:احتمالا لیگ با بازی‌های آزمایشی استقلال و پرسپولیس آغاز می‌شود.

شاید لیگ با بازی‌های آزمایشی استقلال و پرسپولیس آغاز شود!

به گزارش جام جم آنلاین ، طی چند روز گذشته شایعات زیادی در مورد زمان برگزاری لیگ برتر مطرح شده و حتی عنوان شد ممکن است هفته اول به صورت آزمایشی با دیدارهای تیم‌های استقلال و پرسپولیس برگزار شود.

هوشنگ نصیرزاده عضو هیات رئیسه سازمان لیگ که با برنامه سلام صبح بخیر شبکه سوم صحبت می‌کرد در این باره گفت:این احتمال وجود دارد وقتی فدراسیون فوتبال اعلام می‌کند اگر ورزشگاه آماده شود ما بازی‌های تیم هایی که ورزشگاه دارند را برگزار می‌کنیم این یعنی اینکه احتمال دارد لیگ با چنین شرایطی آغاز شود.

وی افزود: به هر حال مسابقات تیم ملی هم در پیش است و باید برنامه ریزی شود. برای برگزاری بازی ها سازمان لیگ باید وضعیت آب و هوایی، درجه حرارت شهرها و خیلی مسائل دیگر را در نظر بگیرد. با توجه به اینکه بازی هایی در فیفا دی برای تیم ملی وجود دارد باید این برنامه ریزی توسط سازمان لیگ انجام شود که البته کار سختی است. من می‌خواهم که اگر این فشار توسط فدراسیون برای برگزاری لیگ وجود دارد همه اجازه بدهند این فشار بیشتر شود و در آن سو وزارت ورزش نیز کمک کند تا هر چه سریعتر شرایط کیفیتی ورزشگاه ها بهتر شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر