jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۲۱۲۱۸   ۱۳ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۹:۴۵

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ گفت:احتمالا لیگ با بازی‌های آزمایشی استقلال و پرسپولیس آغاز می‌شود.

شاید لیگ با بازی‌های آزمایشی استقلال و پرسپولیس آغاز شود!

به گزارش جام جم آنلاین ، طی چند روز گذشته شایعات زیادی در مورد زمان برگزاری لیگ برتر مطرح شده و حتی عنوان شد ممکن است هفته اول به صورت آزمایشی با دیدارهای تیم‌های استقلال و پرسپولیس برگزار شود.

هوشنگ نصیرزاده عضو هیات رئیسه سازمان لیگ که با برنامه سلام صبح بخیر شبکه سوم صحبت می‌کرد در این باره گفت:این احتمال وجود دارد وقتی فدراسیون فوتبال اعلام می‌کند اگر ورزشگاه آماده شود ما بازی‌های تیم هایی که ورزشگاه دارند را برگزار می‌کنیم این یعنی اینکه احتمال دارد لیگ با چنین شرایطی آغاز شود.

وی افزود: به هر حال مسابقات تیم ملی هم در پیش است و باید برنامه ریزی شود. برای برگزاری بازی ها سازمان لیگ باید وضعیت آب و هوایی، درجه حرارت شهرها و خیلی مسائل دیگر را در نظر بگیرد. با توجه به اینکه بازی هایی در فیفا دی برای تیم ملی وجود دارد باید این برنامه ریزی توسط سازمان لیگ انجام شود که البته کار سختی است. من می‌خواهم که اگر این فشار توسط فدراسیون برای برگزاری لیگ وجود دارد همه اجازه بدهند این فشار بیشتر شود و در آن سو وزارت ورزش نیز کمک کند تا هر چه سریعتر شرایط کیفیتی ورزشگاه ها بهتر شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها