jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۲۰۷۹۰ ۰۹ مرداد ۱۳۹۸  |  ۱۳:۵۴

یکی از مربیان و کارشناسان فوتبال بحرین معتقد است سابقه بازی‌های ملی این کشور نشان می‌دهد که فاصله قابل توجهی با حریفان قدرتمندی مانند ایران و عراق ندارند.

ادعای عجیب بحرینی ها در مورد فوتبال ایران!

به گزارش جام جم آنلاین ، تسنیم نوشت: صدیق زوید درباره حضور تیم ملی بحرین در مسابقات فوتبال غرب آسیا گفت: «مسئله مهم در این رقابت‌ها ارائه عملکرد خوب است که باید نتایج اردوی آماده‌سازی تیم در پرتغال را به خوبی نشان دهد. در این تورنمنت نباید به دنبال نتیجه باشیم بلکه در درجه اول شکل بازی و هماهنگی تیم اهمیت دارد. از سویی فراموش نکنیم که در صورت صعود از مرحله گروهی ممکن است با عراق بازی کنیم که یکی از حریفان ما در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ خواهد بود.»

زوید اضافه کرد: «فاصله زیادی بین تیم ما و عراق وجود ندارد. پیش از این در بازی‌های رو در رو بار‌ها مقابل آن‌ها موفق بودیم و در دو بازی آخر به تساوی رسیدیم بر این اساس در تقابل با عراق شانس برابری خواهیم داشت. در خصوص ایران هم که یکی دیگر از حریفان ماست باید بگویم نتایج ما مقابل این تیم همیشه نزدیک بوده و با آن‌ها هم فاصله زیادی نداریم. مسئله مهم این است که روی تیم و کادر فنی فشار روانی ایجاد نکنیم و اجازه دهیم با آرامش کار خودشان را دنبال کنند تا برای حضور در مسابقات رسمی مرحله مقدماتی آماده شوند.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر