jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۰۵۶۲ ۰۸ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

حکم اعدام، زندان و شلاق پسر جوان که با ترفندی خاص دختران را به داخل جوی آب انداخته و آنها را آزار می‌داد، در دیوان عالی کشور مهر تایید خورد.

به گزارش خبرنگار جام‌جم، پانزدهم مرداد ماه 96 مرد میانسالی همراه دختر 16 ساله‌اش به نام نیلوفر به پلیس آگاهی تهران رفت و از پسری که دخترش را آزار داده بود، شکایت کرد. دختر نوجوان در تشریح ماجرا گفت: عصر از متروی شهید باقری پیاده شدم تا به خانه‌مان بروم، اما همان موقع یک پسر جوان با موتور راهم را بست. او مرا به داخل جوی آب هل داد. داخل جوی آب افتاده بودم که او مرا آزار داد. به‌دنبال شکایت دختر نوجوان تلاش برای ردیابی پسر شیطان صفت آغاز شد. سه روز از این ماجرا گذشته بود که پدر نیلوفر با پلیس تماس گرفت و گفت احتمالا پسر شیطان صفت را پیدا کرده است.
وی گفت: چند روزی بود در حوالی متروی شهید باقری پرسه می‌زدم تا شاید عامل این جنایت سیاه را پیدا کنم که با پسر جوانی روبه‌رو شدم که با موتور در همان حوالی چرخ می‌زد. من او را تعقیب کردم و متوجه شدم مزاحم یک زن جوان شده و سعی دارد او را به داخل جوی آب هل دهد.
با اطلاعاتی که این مرد به پلیس داد، بلافاصله ماموران در محل حاضر شدند و پسر 19 ساله افغان را بازداشت کردند. این پسر به جرم سیاه اعتراف کرد.
وقتی نظریه پزشکی قانونی تجاوز به عنف را تایید کرد، دو شاکی دیگر نیز شناسایی شدند. یکی از آنها گفت: پسر جوان مرا به داخل جوی آب هل داد. او مرا تهدید کرد تا سرو صدا نکنم، اما وقتی مقاومت مرا دید پیراهنی را که همراه داشت دور گردنم پیچید تا مرا خفه کند. من تسلیم خواسته شوم او شدم. پسر جوان تهدیدم کرد تا زمانی که سوت نزده از جوی آب خارج نشوم. او مرا رها کرد و من از داخل جوی آب بیرون آمدم. اما از ترس آبرویم شکایتی نکردم، ولی وقتی از طریق رسانه‌ها متوجه شدم وی دستگیر شده شکایتم را مطرح کردم.
شاکی دیگر نیز گفت دقایقی را در جوی آب با پسر شیطان صفت گلاویز بوده و مقاومت می‌کرده و توانسته از دست او فرار کند.
در حالی که پزشکی قانونی تجاوز به دو شاکی دیگر را تایید نکرده بود، پسر شیطان صفت در شعبه 11 دادگاه کیفری یک استان پشت درهای بسته و غیرعلنی محاکمه شد.
در آن جلسه دختر 16 ساله در حالی که اشک می‌ریخت گفت: این ماجرا تاثیر بدی در روحیه‌ام گذاشته است. در این مدت خانواده‌ام مبلغ زیادی هزینه کرده‌اند تا بتوانم به زندگی عادی برگردم. من حتی برای بیرون رفتن از خانه‌ ترس و وحشت دارم. امروز به بهانه رفتن به دکتر از مدرسه‌ام مرخصی گرفته‌ام چون نمی‌توانم واقعیت را به دوستان و معلمانم بگویم. به همین خاطر برای این پسر حکم اعدام می‌خواهم.
سپس متهم به دفاع پرداخت و گفت: من این دختر را آزار نداده‌ام اما قبول دارم از او سرقت کرده‌ام. این متهم وقتی با اصرار خانواده شاکی برای اعدام روبه‌رو شد به پای آنها افتاد و خواست تا او را ببخشند.
با رد این درخواست از سوی شاکی و خانواده‌اش قضات دادگاه وارد شور شدند و پسر افغان را به اعدام، ده سال زندان و 74 ضربه شلاق محکوم کردند. دیروز این حکم در دیوان عالی کشور مهر تایید خورد و قطعی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر