jamejamonline
اقتصادی صنعت و انرژی کد خبر: ۱۲۲۰۲۲۸ ۰۷ مرداد ۱۳۹۸  |  ۱۱:۳۲

سخنگوی وزارت کشور خبر داد؛

قطع برق ١٥ دستگاه پرمصرف در تهران

سخنگوی وزارت کشور گفت: بر اساس گزارش‌های دریافتی تا کنون برق ١٥ دستگاه اجرایی در تهران بدلیل عدم رعایت الگوی مصرف برق قطع شده و اخطار‌های لازم به آن‌ها داده شده است.

قطع برق ١٥ دستگاه پرمصرف در تهران

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، سید سلمان سامانی با اشاره به تصمیم مشترک وزارت کشور و نیرو به منظور نظارت بر مصرف برق دستگاه‌های اجرایی در زمان پیک مصرف در تهران اظهارکرد: بر اساس تصمیماتی که توسط وزارت کشور و نیرو گرفته شد، شاهد کاهش میزان مصرف برق در تهران در زمان پیک مصرف در یک ماهه اخیر بودیم.

وی استفاده دستگاه‌های اجرایی از مولد تولید برق در زمان پیک مصرف را از تصمیمات اخیر وزارت کشور و نیرو عنوان کرد و افزود: وزارت کشور و استانداری تهران بر اساس کمیته‌ای که در این زمینه تشکیل شده نظارت جدی بر نحوه مصرف برق دستگاه‌های اجرایی دارد.

سخنگوی وزارت کشور تاکید کرد: بر اساس گزارش‌های دریافتی تا کنون برق ١٥ دستگاه اجرایی در تهران بدلیل عدم رعایت الگوی مصرف برق قطع شده و اخطار‌های لازم به آن‌ها داده شده است.

سامانی یادآورد شد: نظارت استانداری تهران و بازرسان وزارت نیرو بر نحوه مصرف برق دستگاه‌های اجرایی در زمان پیک مصرف برق بر حسب دستور وزیر کشور همچنان با قوت ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عدالت در شهر، گم شده است

عدالت در شهر، گم شده است

شورای شهر تهران دیروز یک فوریت طرحی را تصویب کرد که بر اساس آن در آینده‌ای نزدیک نرخ بلیت مترو و اتوبوس مجددا افزایش می‌یابد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر