jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۱۸۰۴۲ ۲۶ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

دومین کنگره بین‌المللی دانش‌آموزی زیست‌پزشکی به عنوان پرمخاطب‌ترین کنگره بین‌المللی دانش‌آموزی در ایران، با رویکرد توسعه پژوهش در سطح ملی و بین‌المللی و همچنین با هدف اجرای اصل عدالت آموزشی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، فرهنگستان علوم پزشکی، کالج اویسنا، دانشگاه کوفه، دانشگاه کاتب و... آبان امسال به صورت مجازی (غیر حضوری) و رایگان برگزار می‌شود.

به گزارش جام‌جم در این رویداد، تازه‌های علمی دانشمندان و پژوهشگران بزرگ و مطرح جهان و همچنین جدیدترین دستاوردهای پژوهشی دانش‌آموزان، در موضوعات علمی بر اساس محورهای سرطان، سلول‌های بنیادی، ژنتیک، فناوری نانو و میکروب‌شناسی به شکل ارائه مقاله در قالب سخنرانی یا پوستر در اختیار دانش‌آموزان و دبیران قرار خواهد گرفت و به دانش‌آموزان برتر سال برای اولین‌بار در کشور، تندیس بین‌المللی اعطا خواهد شد.
علاقه‌مندان شرکت در این کنگره بین‌المللی می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی
student.jcbcongress.com به طور رایگان در کنگره ثبت‌نام کرده و مقالات خود را تا 13 مهر ارسال کنند. ارسال مقاله برای شرکت در کنگره الزامی نیست. همچنین دانش‌آموزان و دبیران می‌توانند با ثبت‌نام در کارگاه‌های اختیاری و مجازی کنگره، از محتوای تئوری و علمی کارگاه‌های مختلف استفاده کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر