jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۱۷۷۵۹ ۲۵ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

نواک جوکوویچ که در یک بازی طولانی و حدود پنج ساعته توانست راجر فدرر را شکست دهد تا به پنجمین قهرمانی خود در مسابقات ویمبلدون برسد، در حرف‌های خود بعد از پایان این بازی به تعریف و تمجید از اسطوره سوئیسی دنیای تنیس پرداخت.

به گزارش فارس، تنیسور شماره یک جهان در این‌باره اظهار کرد: راجر یکی از بهترین تنیسورهای جهان است و من همیشه به او احترام می‌گذارم. او برای من الهام‌بخش است.
وی افزود: وقتی هواداران راجر را تشویق می‌کردند من صدای نواک را می‌شنیدم، این احمقانه است اما واقعا این‌طور بود. تلاش می‌کردم خودم را قانع کنم که من تشویق می‌شوم.
از سوی دیگر، در این رقابت‌ها بیش از ۴۲ میلیون یورو به تنیسورها داده شد. ارزش جوایز در مقایسه با سال گذشته حدود 11درصد افزایش داشت. تنیسور صربستانی با فتح جام بیش از 5/2 میلیون یورو دریافت کرد. این در حالی است که راجر فدرر نایب قهرمان بیش از یک میلیون یورو
به دست آورد.
سیمونا هالپ قهرمان بخش بانوان نیز همان مقدار را به‌دست آورد.
همچنین تنیسورهایی که به نیمه نهایی رسیدند مانند رافائل نادال و روبرتو بائوتیستا ۶۵۳ هزار یورو کسب کردند. قهرمان این بازی‌ها ۲۰۰۰ امتیاز به دست آورد و نایب قهرمان ۱۲۰۰ امتیاز.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر