jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۱۷۱۳۷   ۲۲ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

استقلال تهران در حال برگزاری اردوی ده روزه خود در کشور ترکیه است. این باشگاه در اردوی تمرینی ترمال بلو که امکانات خیلی خوبی دارد، اردو زده است.

ماندن در چنین اردویی آن هم ده روزه برای باشگاههای ایرانی کمتر از 20 هزار دلار هزینه ندارد. تازه به این باید پول پرواز و همین‌طور پول تو جیبی بازیکنان را هم برگزار کرد. در حالت عادی چنین اردویی با توجه به قیمت ارز نزدیک به 600 میلیون تومان هزینه دارد. استقلالی‌ها اما می‌گویند اردوی ترکیه برایشان این‌قدر تمام نشده و حضورشان در ترمال بلو رایگان بوده است.
مسؤولان این باشگاه می‌گویند مدیر کمپ ترکیه‌ای در صحبتی که پیش از برگزاری اردو با نماینده استقلال داشت تاکید کرد از آنجا که حضور این تیم از نظر تبلیغاتی به نفع آنهاست و می‌تواند پای دیگر باشگاه‌ها را به آنجا باز کند، هزینه‌های اردو را دریافت نمی‌کنند. یکی از مسؤولان استقلال ادعا کرده رقم چیزی بین 15 تا 20 هزار دلار است. یعنی استقلال در ترکیه یک دلار هم به آنها نمی‌پردازد، ولی در عین حال باید به بازیکنان پول تو جیبی بدهد. همین‌طور هزینه بلیت سفر به ترکیه هم ظاهرا 200 میلیون تومان برای همه اعضای تیم شده است. استقلالی‌ها می‌گویند اگر داخل ایران هم چنین اردویی برگزاری می‌کردند باید همین قدر هزینه می‌کردند، اما در عوض حالا در ترکیه هستند و در یک شرایط آب و هوایی و تمرینی خوب. ترمال از همه نظر شرایط خوبی دارد و امکانات مناسبی در اختیار این تیم قرار گرفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

چراغ سبز به کرونا و سفر

چراغ سبز به کرونا و سفر

براساس آخرین اطلاعات می‌توان گفت وضعیت کرونا در کشور بسیار شکننده است، چراکه وضعیت ‌ ۱۱ شهرستان ‌قرمز، ۳۲شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان زرد و ۱۵۴ شهرستان نیز آبی گزارش شده است.

گفتگو

بیشتر
زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر