Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
استان ها البرز کد خبر: ۱۲۱۶۳۸۱ ۱۸ تير ۱۳۹۸  |  ۱۲:۰۶

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز، از کشف 61 هزار و 696 لیتر بنزین قاچاق در یک شرکت پالایش در اشتهارد کرج خبر داد.

کشف بیش از 61 هزار لیتر بنزین قاچاق در البرز

به گزارش جام جم آنلاین از فارس ، علی اکبر مختاری با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر قاچاق قرآورده‌های نفتی از سوی یک شرکت در شهرستان اشتهارد، مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان البرز در بازرسی از کارخانه مذکور، 61 هزار و 696 لیتر بنزین غیرمجاز و قاچاق کشف کردند.

وی ادامه داد: پس از تشکیل پرونده در شعبه هفتم ویژه رسیدگی به امور قاچاق کالا و ارز استان البرز و احراز تخلف، متهم پرونده به ضبط سوخت مکشوفه و پرداخت پنج میلیارد ریال معادل ارزش کالا جزای نقدی در حق دولت محکوم شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز افزود: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان البرز، همچنین در حین گشت‌زنی در جاده مخصوص کرج - تهران از یک دستگاه خودرو کشنده تانکر اسکانیا 32 هزار و 500 لیتر نفت‌گاز یارانه‌ای غیرمجاز و قاچاق کشف کردند.

مختاری گفت: پس از تشکیل پرونده در شعبه هفتم ویژه رسیدگی به امور قاچاق کالا و ارز استان البرز و احراز تخلف، متهم این پرونده به ضبط سوخت مکشوفه و پرداخت چهار میلیارد و 15 میلیون و 895 هزار ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شد که حکم صادره، قطعی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: