jamejamnashriyat
نشریات چاردیواری کد خبر: ۱۲۱۶۰۵۸ ۱۷ تير ۱۳۹۸  |  ۰۸:۰۰

غوره: باعث هضم بهترغذاهای چرب و سنگین شده و از تجمع کلسیم درعروق جلوگیری می‌کند. کرم‌های روده و معده را از بین می‌برد و باعث جذب آهن غذا می‌شود.

انبه: غنی از انواع ویتامین و مواد مغذی بوده و انرژی‌زاست. برای سلامت چشم مفید است و از زوال شبکیه جلوگیری می‌کند. با جذب بهتر کلسیم غذا باعث استحکام استخوان‌ها می‌شود.

جوانه گندم: فیبر موجود در آن به افزایش تحرک روده کمک کرده و ضدیبوست است. قدرت حافظه و یادگیری را بالا برده و ضدافسردگی است. سیستم ایمنی و قلب را تقویت می‌کند.

شیرسویا: سطح استروژن بدن را حفظ کرده و علائم یائسگی را کم می‌کند. از سرطان پستان و پروستات پیشگیری کرده و مانع پوکی استخوان می‌شود. کلسترول و فشار خون را کنترل می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر