jamejamnashriyat
نشریات چاردیواری کد خبر: ۱۲۱۶۰۵۸ ۱۷ تير ۱۳۹۸  |  ۰۸:۰۰

غوره: باعث هضم بهترغذاهای چرب و سنگین شده و از تجمع کلسیم درعروق جلوگیری می‌کند. کرم‌های روده و معده را از بین می‌برد و باعث جذب آهن غذا می‌شود.

انبه: غنی از انواع ویتامین و مواد مغذی بوده و انرژی‌زاست. برای سلامت چشم مفید است و از زوال شبکیه جلوگیری می‌کند. با جذب بهتر کلسیم غذا باعث استحکام استخوان‌ها می‌شود.

جوانه گندم: فیبر موجود در آن به افزایش تحرک روده کمک کرده و ضدیبوست است. قدرت حافظه و یادگیری را بالا برده و ضدافسردگی است. سیستم ایمنی و قلب را تقویت می‌کند.

شیرسویا: سطح استروژن بدن را حفظ کرده و علائم یائسگی را کم می‌کند. از سرطان پستان و پروستات پیشگیری کرده و مانع پوکی استخوان می‌شود. کلسترول و فشار خون را کنترل می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

هنرمندی تمام‌ قد

هنرمندی تمام‌ قد

از دست دادن هر هنرمندی سخت است و دردناك و دیروز غم از دست دادن زنده‌یاد پرویز پورحسینی همه را متاثر و غمگین كرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر