jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۱۵۴۲۰ ۱۲ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مرد رمال که به بهانه شکستن طلسم زندگی زن ساده‌لوح از او در خانه‌اش فیلمبرداری مخفیانه انجام داده و از او سوء‌استفاده می‌کرد، بازداشت شد. متهم این زن را مجبور کرده بود از شوهرش جدا شود و با او ازدواج کند.

به گزارش خبرنگارجنایی جام‌جم، روزهای پایانی هفته گذشته زن
30 ساله‌ای با حضور در شعبه دوم بازپرسی دادسرای جنایی استان البرز از مرد رمالی به اتهام کلاهبرداری و تهیه فیلم سیاه شکایت کرد.
پس از این شکایت، با دستور بازپرس بهمن آبیار، پرونده برای تحقیقات در دستور کار پلیس استان البرز قرار گرفت .
شاکی زن به افسر تحقیق گفت: من و همسرم تا چند سال اول زندگی‌مان شرایط خوبی داشتیم اما یکباره اخلاق او عوض شد و هر روز بهانه می‌گرفت و دعوایمان می‌شد. حتی چند بار تصمیم به جدایی گرفتم که با میانجیگری خانواده‌ها از تصمیمم منصرف شدم. در جریان یک مهمانی خانوادگی یکی از خانم‌های مهمان به من گفت شاید برای شوهرت طلسم و دعای کم شدن محبت نوشته شده باشند. در ادامه نشانی مرد رمالی را در محله 45 گلشهر کرج پیدا کردم.
شاکی ادامه داد: اولین بار که به آنجا رفتم، چند زن و دختر جوان را دیدم که برای گرفتن انواع نسخه‌های خوشبختی و بخت‌گشایی نزد مرد رمال آمده بودند. بعد‌ از آن‌که نوبت به من رسید و وارد اتاق شدم او با نگاه کردن به چهره‌ام گفت که در زندگی‌ات سه طلسم ثبت شده که اگر این طلسم‌ها یکی پس از دیگری شکسته نشود، شرایط زندگی‌ام بهتر نمی‌شود و هر روز میان من و شوهرم فاصله می‌افتد. بعد از آن‌که او حرف‌هایی درباره زندگی‌ام زد، تصمیم گرفتم یک میلیون تومان برای خرید نسخه خوشبختی بپردازم. آن نسخه را خریدم و طبق اطلاعات نوشته شده در آن نسخه عمل کردم. اما بعد از یک ماه شرایط بهتر نشد. دوباره نزد مرد رمال رفتم و او نسخه دوم را برایم نوشت و پول گرفت و قرار شد یک ماه دیگر برای خرید نسخه سوم بروم. دومین نسخه را هم طبق گفته‌های رمال اجرا کردم اما شرایط زندگی‌ام هر روز بدتر می‌شد. سومین نسخه هم مشکلم را حل نکرد. دوباره سراغ مرد رمال رفتم و اعتراض کردم که چرا شرایط زندگی‌ام بهتر نمی‌شود. او این بار مدعی شد که سه قفل طلسم باز شده، اما آخرین طلسم هنوز شکسته نشده است. برای آخرین مرحله باید چند بار به خانه‌اش بروم و او با آب زعفران آخرین نسخه را روی بدنم بنویسد. اطمینان داد که اگر این کار انجام شود، طلسم آخر شکسته می‌شود .
زن جوان افزود: فریب حرف‌های مرد رمال را خوردم و اجازه دادم او با آب زعفران نسخه‌های خوشبختی و مهر و محبت را روی بدنم بنویسد، غافل از این‌که چه بلایی می‌خواهد برسرم بیاید. با گذشت چند هفته مرد رمال بخشی از یک فیلم را برایم از طریق تلگرام ارسال کرد که صحنه مربوط به نوشتن نسخه خوشبختی و مهر و محبت روی بدنم بود. او با تهدید از من خواست که با وی ارتباط پنهانی برقرار کنم، در غیر این صورت فیلم‌های سیاه را برای شوهرم ارسال می‌کند. از ترس این‌که شوهرم متوجه ماجرا نشود، تن به خواسته پلید او دادم. هر بار که به خانه‌اش می‌رفتم با شوکر شکنجه‌ام می‌کرد. بعد خواست که از شوهرم جدا شوم و با او ازدواج کنم، در غیر این صورت آبرویم را می‌برد و هرچه فیلم سیاه از من دارد در تلگرام منتشر می‌کند و علاوه بر آن بخشی از فیلم‌ها را برای شوهرم ارسال می‌کند و حتی از من خواست پول کلانی هم به وی بپردازم. خواستم خودکشی کنم که ناکام ماندم. بنابراین تصمیم گرفتم از رمال شیطان‌صفت شکایت کنم.
تحقیقات پلیسی در این باره آغاز شد و دو روز پیش متهم در خانه‌اش بازداشت شد. در بازرسی از آنجا، ماموران در یکی از اتاق‌های خانه او محفظه‌ای پیدا کردند که در آن دوربین فیلمبرداری کار گذاشته شده و بخشی از فیلم‌های متعلق به شاکی در آن ثبت شده بود .
رمال 40 ساله به افسر تحقیق گفت: پنج سال است که در زمینه رمالی فعالیت دارم و با نوشتن نسخه‌های دروغین و فروش آن به زنان و دختران جوان از آنها مبالغی کلاهبرداری می‌کردم. یک روز شاکی برای گرفتن نسخه مهر و محبت برای شوهرش نزدم آمد. زمانی که متوجه شدم او فرد ساده‌ای است تصمیم گرفتم از او سوء‌استفاده‌های بیشتری انجام دهم، وانمود کردم زندگی‌اش طلسم سختی شده و باید روی بدن او با زعفران نسخه اصلی افزایش مهر و محبت را بنویسم. به همین خاطر در اتاق دوربینی نصب کرده و با فیلمبرداری از زن جوان، او را وادار کردم به خواسته شیطانی‌ام تن دهد.
برای مرد رمال قرار قانونی صادر و او روانه زندان شد. تحقیقات برای رازگشایی از دیگر جرایم رمال شیطان‌صفت ادامه دارد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر