jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۱۲۱۴۶۷۶ ۰۹ تير ۱۳۹۸  |  ۱۷:۱۸

سخنگوی شورای صنفی نمایش، فروش بلیت نیم‌بهای سینماها در روزهای غیر از سه شنبه را تخلف اعلام کرد.

فروش بلیت نیم‌بها در سینماها تخلف است

به گزارش جام جم آنلاین، غلامرضا فرجی در گفتگو با ایرنا درباره آخرین مصوبات جلسه امروز یکشنبه (۹ تیر ماه) شورای صنفی نمایش، اظهار داشت: در پی تخلف برخی سینماها در فرختن بلیت نیم بها در روزهای غیر از سه‌شنبه در جلسه امروز شورای صنفی نمایش بر توجه و نظارت بر قیمت بلیت سینماها تاکید شد.

وی افزود: در این جلسه با توجه به اعتراض شورای عالی تهیه‌کنندگان مقرر شد بلیت نیم‌بهای سینماها بر اساس دستورالعمل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فروخته شود، بنابراین فروختن بلیت سینما در روزهای غیر از سه شنبه تخلف محسوب می‌شود.

سخنگوی شورای صنفی نمایش ادامه داد: همچنین در جلسه امروز قرارداد فیلم سینمایی «سرکوب» در گروه سینمایی آستارا بعد از فیلم سینمایی «سرخپوست» بسته شد.

باران کوثری، سارا بهرامی، پردیس احمدیه، الهام کردا، رؤیا افشاری نسب، جمشید هاشم پور و آرتین گلچین در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

در خلاصه داستان فیلم سینمایی «سرکوب» آمده است: یه کاری کرد وفاداری بشه عادت همه مون حالا همه مون وفاداریم اما اونی که بهش وفاداریم خیلی وقته که مرده...

فرجی گفت: همچنین فیلم سینمایی «کار کثیف» به کارگردانی خسرو معصومی از روز چهارشنبه ۱۲ تیرماه در گروه سینمایی فرهنگ اکران خواهد شد و نمایش فیلم «دختر شیطان» قربان محمدپور در زیر گروه‌ها ادامه خواهد داشت.

فیلم کار کثیف ماجرای «فرهاد» است که تصمیم می‌گیرد برای مهاجرت به ترکیه سفر کند اما به دلیل گرفتاری‌هایی که برایش رخ می‌دهد نه تنها مهاجرت، بلکه برای بازگشتش به ایران نیز در هاله‌ای از ابهام قرار می‌گیرد.

پدرام شریفی، الهام نامی، شاهرخ فروتنیان، زنده یاد لوون هفتوان، خیام وقار، مهران نائل، رضا فیاضی و اکبر معززی بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی از آنجا که خود رزمنده بوده، در سال‌های جنگ به معنای حقیقی کلمه با شهدا زندگی کرده و بعد از جنگ نیز همان ضرورت و رسالت را حس کرده و همان مسیر را ادامه داده است.

آغاز یک گام بلند در صنعت رسانه

آغاز یک گام بلند در صنعت رسانه

صنعت رسانه، رو به رشد و از نظر فناوری، پویا و متنوع است. به همین دلیل عملا توسعه این صنعت وابسته به نوآوری در آن است و بدون تکنولوژی این صنعت زمینگیر می‌شود.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر