jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۱۳۱۹۳ ۰۱ تير ۱۳۹۸  |  ۱۶:۲۹

معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری راننده‌ای شیطان صفت خبر داد که تحت پوشش مسافرکش، ۵ زن را مورد آزار و اذیت قرار داده بود، خبر داد.

دستگیری راننده‌ شیطان صفت در تهران +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی پایتخت با بیان داشت: در بیست و ششم آبان ۹۷ پرونده‌ای از دادسرای امور جنایی به معاونت مبارزه با جرائم جنایی در خصوص آزار و اذیت راننده یک دستگاه خودروی سواری ارجاع شد.

وی در خصوص اظهارات یکی از شاکیان عنوان کرد: خانمی به پلیس آگاهی مراجعه و اظهار داشت: ساعت ۲۱:۵۰ دوازدهم آبان ۹۷ از مقابل ایستگاه متروی نوبنیاد به مقصد حکیمیه سوار یک دستگاه خودروی پراید شدم که راننده پس از پیاده کردن دیگر مسافران از مسیر اصلی منحرف و وی را به سمت جاده تلو برده و مورد اذیت و آزار قرار داده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ضمن تحقیقات پلیسی در خصوص شناسایی متهم، خانمی دیگری به پلیس آگاهی مراجعه و وی نیز در اظهارات مشابهی، بیان داشت: ساعت ۲۰:۳۰ چهاردهم آذر ۹۷ از میدان نوبنیاد به مقصد میدان رسالت سوار یک دستگاه خودروی پراید شدم و راننده کنار زیرگذر اتوبان شهید بابایی پس از درگیری فیزیکی او را مورد اذیت و آزار قرار داده و نهایتا در نزدیکی بیمارستان الغدیر او را پیاده و متواری شده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه با توجه به مشخصات ظاهری متهم تصویری از وی طراحی و در اختیار کارآگاهان قرار داده شد، عنوان کرد: با بهره‌گیری از روش‌های علمی کشف جرم، در گام دوم تحقیقات پلیسی، مشخص شد که فرزند یکی از مالکان خودرو‌های سواری که زنی میانسال است، مرتکب این جرائم شده است.

سرهنگ ولی پور گودرزی تصریح کرد: نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار داده شد و دستور دستگیری متهم اخذ شد و به دنبال آن کارآگاهان این معاونت، موفق شدند متهم را در حالی که از مخفیگاهش در حال خروج بود، دستگیر و برای تکمیل تحقیقات مقدماتی به پلیس آگاهی منتقل کنند.

معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به اینکه متهم در تحقیقات اولیه منکر ارتکاب بزه انتسابی بود، اضافه کرد: متهم پس از مواجهه با دلایل و مدارک بدست آمده و روبرو شدن با شاکی‌ها لب به اعتراف گشود و به ۲ فقره جرم ارتکابی اعتراف کرد.

وی با بیان اشاره به اینکه شاکیانی دیگری که توسط راننده پراید با رنگ‌های مختلف در سطح شهر تهران مورد آزار و اذیت قرار گرفته بودند، دعوت و پس از مواجهه با متهم، ۳ تن از شاکی‌ها او را شناسایی کردند، افزود: تحقیقات در خصوص شناسایی سایر جرائم مشابه متهم ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر