jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۱۲۹۳۲ ۳۰ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

پسر جوان که دختر دانشجو را ربوده بود تا قربانی نیت شیطانی‌اش کند در برابر حکم قطعی ۱۵سال زندان و شلاق قرار گرفت .

به گزارش خبرنگار جام‌جم، شامگاه چهارم تیر سال ۹۷ دختر دانشجویی به نام پریناز با پلیس تماس گرفت و از پسر جوانی که وی را به دام شیطانی‌اش انداخته بود شکایت کرد. این دختر ۲۲ ساله به ماموران گفت: دانشجو هستم و خانواده‌ام در شهرستان زندگی می‌کنند. به همین خاطر از یک‌سال قبل که به تهران آمدم در خوابگاهی در خیابان امیرآباد شمالی ساکن هستم. عصر در میدان انقلاب سوار یک پراید سفید شدم تا از دانشگاه به خوابگاه برگردم. ماشین چند مسافر داشت و راننده آن پسر جوانی بود. راننده بعد از این‌که مسافر‌ها پیاده شدند یکباره تغییر مسیر داد و به سمت اتوبان چمران حرکت کرد. وقتی به او اعتراض کردم سرم فریاد کشید و مرا تهدید به مرگ کرد. او اسپری اشک‌آور درآورد و از من خواست تسلیم خواسته شومش شوم اما چون مقاومت کردم مرا کتک زد. می‌خواستم خودم را از ماشین به بیرون پرتاب کنم اما درهای ماشین قفل بود. دختر جوان که از به یاد آوردن جنایت سیاه راننده شیطان‌صفت به گریه افتاده بود ادامه داد: راننده در خیابان خلوتی ماشین‌اش را متوقف کرد. او می‌خواست مرا آزار دهد که مقاومت کردم. او مرا اذیت کرد و وقتی دید نمی‌تواند به خواسته شومش برسد مرا مقابل خوابگاه دانشجویی پیاده کرد و رفت و من توانستم در تاریکی شب شماره پلاک ماشین را به خاطر بسپارم. با شکایت دختر جوان و اطلاعاتی که از پسر شیطان‌صفت به پلیس داده بود احسان ۲۲ ساله‌ ردیابی و بازداشت شد .وی که منکر آدم‌ربایی و آزار دختر جوان بود در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد و ادعای عجیبی را مطرح کرد . وی گفت: من قصد آزار دختر جوان را نداشتم و اتهام‌آدم‌ربایی را نیز قبول ندارم. او خودش دربستی سوار ماشینم شد اما هنگامی که می‌خواست پیاده شود به قصد اخاذی از من پول خواست. من قبول نکردم به او پول بدهم به همین خاطر عصبانی شد و مرا تهدید کرد. سپس شماره پلاک ماشینم را برداشت و گفت مرا را به دردسر می‌اندازد . این متهم ادامه داد: من مدتی پیش جراحی باز قفسه سینه داشتم و نمی‌توانستم با دختر جوان درگیر شوم و او را آزار دهم. من در یک نمایشگاه خودرو کار می‌کنم و هیچ سابقه کیفری ندارم. این دختر بی‌دلیل علیه من شکایت کرده است. در ادامه جلسه دختر دانشجو مدارکی به پلیس ارائه داد که نشان می‌داد احسان قصد داشته وی را آزار دهد اما ناکام مانده ولی او را کتک زده و اذیت کرده است.
در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و احسان را به‌خاطر آدم‌ربایی به ۱۵ سال زندان و همچنین ۹۹ ضربه شلاق محکوم کردند. دیروز این حکم در شعبه ۳۶ دیوان عالی کشور مهر تایید خورد و قطعی شد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

جهاد همچنان باقی است

جهاد همچنان باقی است

چهلمین سال است که مردم ایران آغاز یک دفاع را جشن می‌گیرند. هرچند جنگ، تلخی و سختی و سیاهی دارد، اما آغاز دفاع‌مقدس از 31شهریور شروع فصل جدیدی از جهاد و ایستادگی بود که ثمره آن، امروز مصونیت‌بخشی نظام در ساحات مختلف است.

وقت‌کشی به نفع کرونا

وقت‌کشی به نفع کرونا

دیروز رئیس‌جمهور از احتمال بازگشت برخی محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در بعضی از استان‌ها خبر داد و به نظر می‌رسد بعد از گذشت حدود سه هفته از آغاز موج سوم همه‌گیری کرونا در ایران، دولت بالاخره به فکر اجرای تدابیری سختگیرانه برای کنترل این موج افتاده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر