jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۷۹۶۳ ۰۲ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

تایپ 64 ، اولین و قدیمی‌ترین خودرویی است که نام پورشه روی آن نهاده شده و سنگ بنای شرکتی محسوب می‌شود که امروزه در میان برترین سازندگان خودروهای اسپرت و سوپراسپرت دنیا قرار دارد. حال قرار است سومین نمونه تایپ 64 به‌زودی به حراج گذاشته شود. این خودرو که از لحاظ تاریخی مهم‌ترین محصول در بین تمام ساخته‌های پورشه از ابتدا تا امروز است، 24 مرداد امسال در حراجی RM Auctions عرضه خواهد شد./ پدال

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر