jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۰۷۷۸۷   ۰۱ خرداد ۱۳۹۸  |  ۱۸:۴۰

رئیس شورای سیاسی مقاومت اسلامی نجبا:

ایران با شیطنت های اسرائیل و سعودی متزلزل نمی شود

رئیس شورای سیاسی مقاومت اسلامی نجبا گفت: ایران چنان قدرتمند است که با شیطنت رژیم های صهیونیستی و سعودی متزلزل نخواهد شد.

ایران با شیطنت های اسرائیل و سعودی متزلزل نمی شود

به گزارش جام جم آنلاین از پایگاه اطلاع رسانی نجباء، رئیس شورای سیاسی مقاومت اسلامی نُجبا در گفتگو با شبکه تلویزیونی «النجباء» از کمک‌های شرافتمندانه جمهوری اسلامی به ملت عراق در مبارزه علیه تروریسم تکفیری ستایش کرد.

شیخ علی الاسدی، نظام سیاسی ایران را قدرتمند و مستحکم توصیف کرد که با تهدیدهای آمریکا و شیطنت‌های جنگ‌افروزانه رژیم‌های صهیونیستی و سعودی متزلزل نمی‌شود.

رئیس شورای سیاسی نجبا افزود: آن‌ها چهل سال است که با جنگ و تحریم به‌ دنبال فروپاشی ایران هستند، ولی همواره ناکام مانده‌اند.

وی تاکید کرد: گزینه نظامی هم برایشان سودی نخواهد داشت و در نهایت به تقویت جمهوری اسلامی و تضعیف دشمنانش ختم خواهد شد.

الاسدی همچنین رژیم سعودی را به‌دلیل ایفای نقش منفی در تحولات منطقه مورد ملامت قرار داد و خاطرنشان ساخت: آمریکا بعد از دوشیدن این گاو شیرده، سرش را خواهد برید.

رئیس شورای سیاسی نجبا همچنین با اشاره به نقش مهم نجبا در شکست نقشه آمریکا برای خاورمیانه، گفت: اکنون دشمنان از جنگ نظامی به جنگ رسانه‌ای تغییر شیوه داده و می‌خواهند با تروریستی خواندن نجبا، انتقام شکست داعش را بگیرند.

وی در بخش دیگری از این مصاحبه، تاکید کرد که مسائل عراق برای مقاومت اسلامی نجبا در اولویت است و این جنبش علیرغم درخواست‌های متعدد فعالان سیاسی، خدمت‌رسانی و مبارزه با فساد را به وارد شدن در رقابت‌های انتخاباتی و جناحی ترجیح می‌دهد.

عضو ارشد بسیج مردمی عراق در ادامه اعلام کرد که مقاومت اسلامی نجبا به دولت این کشور پیشنهاد داده است تا با تشکیل «حشد سازندگی» در مسیر حل مشکلات عدیده مردم گام بردارد.

الاسدی ضمن ابراز ناخرسندی از وضعیت معیشتی ـ رفاهی ملت عراق، به دولتمردان و سیاستمداران توصیه کرد که به‌جای اعتماد و تکیه بر آمریکا که خیرخواه کشورشان نیست، توان خود را بر فسادستیزی و محرومیت‌زدایی متمرکز کنند.

وی در عین حال بر تعامل نجبا با دولت جهت رفع کاستی‌ها و خدمت‌رسانی هرچه بیشتر به شهروندان عراقی تاکید کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

تغییر قواعد نبرد

تغییر قواعد نبرد

کاخ‌ سفید و بسیاری از استراتژیست‌های مطرح دو حزب سنتی آمریکا، تمرکز ویژه‌ای روی کلیدواژه جنگ ترکیبی کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها