jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۰۷۵۴۷   ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۱۷:۴۰

رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ:

تاکتیک ترامپ به شیوه ملاکان است

رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ درباره مواضع اخیر واشنگتن در قبال اقدام نظامی علیه ایران اظهار داشت: ترامپ تاکتیک تردید را در پیش گرفته دقیقا همان چیزی که در زمان ملاکی آموخته است.

تاکتیک ترامپ به شیوه ملاکان است

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، «ولفگانگ ایشنگر» رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ در گفتگو با تلویزیون آلمان درباره تهدید آمریکا درخصوص اقدام نظامی علیه ایران خاطر نشان کرد: رئیس جمهوری آمریکا تاکتیک دودلی را در پیش گرفته درست همان چیزی که در زمان ملاکی یاد گرفته است. اول حریف را به حالت تدافعی می‌برد سپس از کلمات دوستانه استفاده می‌کند.

وی درباره ارزیابی خود نسبت به عملکرد رئیس جمهوری آمریکا گفت: آمریکا سعی دارد ایران را به پای میز مذاکره بکشاندتا درباره یک توافق جدید هسته‌ای مذاکره کند. آمریکا در این میان یک نکته دارد، اینکه خاورمیانه عاری از سلاح هسته‌ای از منظر آنها یعنی توقف هرگونه فعالیت هسته‌ای، که این نکته‌ای نادرست است.

ایشنگر درباره نقش آلمان و اروپا در قبال توافق هسته‌ ای ایران اظهار داشت: اکنون این سوال به ذهن می‌رسد که ما می‌توانیم توافق هسته‌ای را حفط کنیم؟ دولت آلمان معتقد است که حفظ این توافق هسته‌ای از فقدان آن بهتر است.

رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ همچنین گفت: ما مخالف با اقدام نظامی بوده و خواهان بقای توافق هسته‌ای ایران هستیم، من گمان می‌کنم آخرین راه این است که ایران پای میز مذاکره حاضر شود!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر