jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۶۴۲۹ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

در برنامه «نقل نقلستان» رادیو صبا با امین تویسرکانی، قاضی جوان و طنزپرداز گفت‌وگو می‌شود.

به گزارش جام‌جم، برنامه نقل نقلستان با رویکرد معرفی چهره‌های طنزپرداز و گفت‌وگویی طنزآمیز با آنها، روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه روی آنتن رادیو صبا می‌رود.
در این برنامه امروز با امین تویسرکانی، طنزپرداز گفت‌وگو می‌شود. کتاب خاطرات طنز یک قاضی دادگستری با عنوان «از پشت میز عدلیه» از جمله آثار اوست.
برنامه نقل نقلستان به تهیه‌کنندگی مژده آقامحمدی با اجرای مهدی فرج‌اللهی و با بازی امین ضیایی روی موج اف‌ام ردیف 5/105 مگاهرتز از رادیو صبا پخش می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر