با حکم مرتضی میرباقری، معاون سیما و هماهنگی‌های به عمل آمده با معاون فضای مجازی سازمان صدا و سیما و با توجه به جایگاه و نقش مهم رسانه‌های نوین، رضا شکرالهی‌فر به سمت مدیر رسانه‌های نوین معاونت سیما منصوب شد.
کد خبر: ۱۲۰۶۴۲۸

به گزارش جام‌جم، مدیریت متمرکز تولید محتوای اختصاصی فضای مجازی، نظارت بر نحوه بازنشر محتوای تولید شبکه‌ها در فضای مجازی و همکاری با مرکز طرح، برنامه و ارزیابی سیما درخصوص تدوین سیاست‌های محتوایی فضای مجازی سیما و نظارت بر حسن اجرای آن، از مواردی است که در این حکم بر آن تاکید شده است.
یکپارچه‌سازی بسترها و ساختارهای اطلاع‌رسانی و ارائه محتوای معاونت سیما در فضای مجازی، هماهنگی و ارتباط با معاونت فضای مجازی و معاونت توسعه و فناوری رسانه در حوزه‌های محتوا و زیرساخت و ایجاد و مدیریت بسترهای متمرکز تعاملی با مخاطبان سیما، تدوین سیاست‌های معاونت فضای مجازی به منظور شناسایی و بهره‌مندی از نیازها و سلایق مخاطبان در جهت برنامه‌ریزی تولیدات فضای مجازی معاونت مواردی است که در این حکم آمده است.
همچنین نظارت بر ثبت دقیق و کیفیت اطلاعات راهنمای الکترونیک برنامه در سطح شبکه‌های سیما و بررسی مستمر فرصت‌ها و تردیدهای فضای مجازی شبکه‌ها در راستای حضور مطلوب معاونت سیما در فضای مجازی از دیگر مواردی است که در این حکم به آن اشاره شده است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
یک عارف انقلابی

گفت‌وگوی جام‌جم با علی سرلک درباره ویژگی‌ های شخصیتی آیت‌ا... فاطمی‌ نیا

یک عارف انقلابی

نیازمندی ها